NovinkyKam na koncert?

Koncert Divokej Bill DOMA už tento víkend – v sobotu 15. augusta v Úvaloch.

Na „neskutočne dlhej“ koncert na najväčšom pódiu v histórii kapely láka program koncertu Divokej Bill DOMA. A to nie je všetko! Keď dorazíte v maškarnom, čaká na vás špeciálne prekvapenie a to nielen v podobe budúceho záznamu koncertu v Českej televízii.

„Príďte sa podieľať na zázname koncertu, ktorý bude vysielať ČT. Nielen, že sa možno dostanete do hľadáčika kamier, ak prídete vyzbrojení nejakú nápaditú maškarné maskou, ale určite sa aj dobre pobavíte a navyše dostanete na privítanie lahodný drink. Koncert pripravujeme už dlho a tak na vás okrem nášho vystúpenia, čaká aj koncert našich kamarátov kapely Mothers Angels, a následného večierku za hudobného sprievodu Holokrků, „pozýva na dnes už tradičné Úvalská vystúpenie jednohlasne skupina Divokej Bill.

Kto ešte nikdy v Úvaloch nebol, rozhodne by si nemal tradičnú koncertné podujatie so skvelou atmosférou nechať ujsť.

vizuál TZDivokej Bill sa do rodných Úvaly vracia so samostatným koncertom opakovane. Pre tohtoročnú vystúpenie si pripravil niekoľko skladieb z plánovaného nového albumu, ale aj staré dobré osvedčené hity. Z jednej novej piesne, ktorá tu zaznie, sa natočí klip, ktorý bude mať premiéru tento rok na jeseň.

Divokej Bill DOMA sa koná v sobotu 15. augusta na atletickom ovále pod sokolovne v Úvaloch, brány areálu sa otvoria v 17:30. Záznam koncertu bude natáčaný Českou televíziou.

Vstupenky na koncert Divokej Bill DOMA (15. augusta 2015, atletický ovál pod Sokolovňou, Úvaly) zakúpite v sieti Ticketstream a v miestných predpredajoch:

– Hospoda na dobrým místě, nám. Arnošta z Pardubic 164, Úvaly

– Kadeřnictví Pier, Husovo náměstí 77, Český Brod

Ďalšie pravidelne aktualizované informácie hľadajte na:

www.divokejbill.czhttps://www.facebook.com/divokejbill a https://plus.google.com/+DivokejbillCz.

zdroj: Pavel Turner

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky