NovinkyKam na koncert?

Kill The Satan Claus, mikulášsky masaker.

My už vieme, kedy príde Mikuláš do Colors clubu v Rožňave. Dokonca tušíme, čo prinesie. Možno bude škaredší, viac opitý a sladkosti v jeho červenom ufúľanom batôžteku budú trochu ogrcané. Určite však prinesie poriadnu dávku metalovej muziky, ktorá postaví klub na nohy.

V rožňavskom Colors clube postupne vystúpia skupiny Before The Zero Day, Meredith a Tristana. Všetky kapely hrajú svižne a moderne, pre fanúšikov majú pripravené aj rôzne bonusy.

Skupina Before The Zero Day hrajúca alternatívny rock/metal spieva po slovensky. Kapela zaznamela obrovský progres po vydaní albumu „ Je To Len V Nás.“ Svoj potenciál chalani naplno využili a Before The Zero Day v súčastnosti patrí medzi najznámejšie slovenské skupiny svojho žánru.

1f-1920Kapela Meredith je momentálne na svojom turné „Blood Diamond Scars“, pri príležitosti vydania svojho EP, ktoré pokrstila známa slovenská skupina The Paranoid. Ako finalista Rockovej Maturity 2015 má Meredith poriadne nabitý záver roka 2015 a rožňavský koncert zastihne košičanov vo výbornej forme.

Skupina Tristana vydala tento rok album Virtual Crime u talianskeho vydavateľstva Bakerteam Records. Predskakovala skupiny Nightwish a Therion a v lete odohrala štyri koncerty so svojím hosťom Matsom Levénom (ex- Y. Malmsteen, Therion).

koncert posterKill The Satan Claus- mikulášsky masaker, koncerty troch výborných kapiel, ktoré musíte vidieť. Mikuláš bude počas noci zo soboty na nedeľu odmeňovať tých, čo boli počas roka dobrí. Tí, ktorí sa rozhodnú zabaviť sa s kapelami Before The Zero Day, Meredith a Tristana ostanú určite odmenení.

Viac info tu https://www.facebook.com/events/1647390745519046/

Zdroj: Slovenské hudobné fórum, o.z.

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky