NovinkyKam na koncert?

Jesenný Čecháček Made Tour Xindla X – tri veľké koncerty, tri hodiny hudby

Tri veľké jesenné koncerty Čecháček Made čakajú na Xindl X počas jesene. Exkluzívne vystúpenie odohrá v sprievode svojej kapely 29. októbra v Brne (Melodka), 5. novembra v Prahe (Lucerna Music Bar) a 6. 11. v Bratislave (KC Dunaj). Okrem skladby V blbým věku, ktorá je dva mesiace najhranejšou piesňou českého rádiového éteru, Ondřej Ládek zahrá aj ďalšiu z posledného CD Čecháček Made. Samozrejme zaznú aj všetky ďalšie známe hity a dôjde aj na niekoľko hudobných prekvapení. Už teraz môžeme prezradiť, že sa môžete tešiť na takmer tri hodiny hudby, v ktorých okrem Xindl X vystúpi The Tap Tap, David Deyl, Voxel, Pavol callto, Petr Lüftner a Mirka Miškechová.

Okrem príprav na spomínané koncerty a vystúpenia v rámci G2 Acoustic Stage (vyjde na DVD a odvysiela TV Óčko) dokončuje Xindl X aj videoklip k piesni Čecháček a totáček (úvodná skladba najnovšieho albumu Čecháček Made).

 Vstupenky je možné kúpiť už teraz prostredníctvom siete Ticketpro alebo priamo v klube pre Prahu (www.musicbar.cz) a Brno (www.smsticket.cz ,www.melodka.cz); v Bratislave bude predpredaj spustený v najbližších dňoch v klube KC Dunaj.

Čecháček Made Tour FBPo odohraní týchto troch koncertov si Xindl X s kapelou plánuje dať koncertnú pauzu, behom nej sa bude venovať natáčaniu soudtracku pre vznikajúci filmový muzikál Raportér režiséra Jakuba Sommera.

Na koncertné pódia sa vráti až behom letného hraníia v budúcom roku. Samozrejme ho môžete počuť pravidelne v jeho sobotnej rádiovej relácií Xindloviny na všetkých staniciach siete HIT rádií alebo prečítať na www.denik.cz.

Pravidelne aktualizované nájdete na www.xindlx.cz a http://www.facebook.com/xindlxofficial

Mediálnymi partnermi turné sú: HIT rádia, regionální Deník a Headliner.

Partnermi turné sú: Toi Toi, HVB a CANZA.

zdroj: Johana Turnerová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky