Novinky

IMT Smile predstavili pesničku plnú lásky so Szidi Tobias – Podaj mi ruku

Obľúbená slovenská kapela IMT Smile sa spojila so známou herečkou a šansónovou speváčkou Szidi Tobias a naspievali spolu pieseň Podaj mi ruku. V skladbe spievajú o láske, vzájomnej podpore a o tom, že je ľahšie kráčať životom spoločne a pomáhať si v dobrom aj zlom.

 Hudbu k piesni zložil Ivan Tásler a autorom textu je vynikajúci textár a scenárista Peter Lipovský, ktorý pre Szidi Tobiasnapísal množstvo piesní. Sedmoláska je názov výberového dvojalbumu, na ktorom sa nachádzajú mnohé z nich a je to vlastne prierez speváčkinej doterajšej tvorby. Ivan Tásler poňal text Petra Lipovského veľmi osobne a tak sa postavil aj k celkovému aranžmánu skladby, ktorá vyznieva ako romantické vyznanie.

Szidi Tobias prezradila, kde sa vzal text pesničky a ako vlastne prišlo k tejto spolupráci: „Je to veľmi starý, ale zároveň veľmi pekný text, ktorý dlho ležal odložený v šuplíku. Básnik, keď ho napísal, rovno povedal, že je to čistá „táslerovka“. Ja som si na tento jeho výrok nedávno spomenula a zavolala som Ivanovi Táslerovi.“

Som veľmi rád, že pieseň Podaj mi ruku je na našom albume. Má tam svoje veľmi podstatné miesto. Je to nádherný text plný lásky. Spolupracovať so Szidi je naozaj zážitok. Je to veľmi inšpiratívna herečka, speváčka, umelkyňa,“nešetril slovami chvály na adresu speváčky líder skupiny IMT Smile Ivan Tásler.

Podaj mi ruku je ďalším singlom z najnovšieho albumu IMT Smile – Budeme to stále my, ktorý len nedávno vyšiel aj na červenom vinyle

Redakciu mojamuzika.sk informovala: Ľuba Svatá

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky