NovinkyKam na koncert?

Tešíme sa na koncerty do Českej republiky, odkazuje gospelový súbor Harlem Gospel Choir.

Atmosféru amerického gospelu si budú môcť opäť vychutnať poslucháči v Českej republike na začiatku tohtoročného decembra a to hneď na piatich koncertoch. Teplice, Kladno, Zlín a Prahu dokonca dvakrát, navštívte tento černošský gospelový súbor s novým programom nazvaným HARLEM GOSPEL Choir SINGS STEVIE WONDER.

Súbor vznikol pred dvadsiatimi šiestimi rokmi a od tej doby sa svojimi turné prejazdil takmer celý svet. Jadro celého súboru dnes predstavujú najlepší speváci a hudobníci z čiernych kostolov v Harleme a New Yorku. Nákazlivá energia, bohaté harmónie, dynamický zvuk a nespútaná radosť sprevádza každé ich vystúpenie a necháva v dušiach poslucháčov nezmazateľný dojem. Aj preto s nimi spolupracujú také hviezdy ako je Bono Vox, Sinead Ó ‚ Connor, Duran Duran alebo Gorillaz.

Hlavným poslaním súboru zostáva rozdávať radosť, vieru a lásku skrze svoju hudbu vo všetkých krajinách, kde vystupujú. Z časti výťažku koncertov pravidelne financujú charitatívne programy pre deti.

TERMÍNY HARLEM GOSPEL CHOIR V ČR a SR:

10.12.    Teplice                 Krušnohorské divadlo

11.12.    Kladno                 DK Kladno

12.12.    Praha                    Divadlo Broadway (dva koncerty)

13.12.    Zlín                        Městské divadlo

14.12.    Bratislava            Slovenská filharmonie

Vstupenky k dostatiu v sieťach www.ticketpro.cz, www.ticketportal.cz a v jednotlivých mestách turné v obvyklých predpredajoch. Vstupné od 690,- Kč.

Viac informácií o HGCH nájdete na:  www.harlemgospelchoir.com

zdroj: Pavel Turner

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky