NovinkyKam na koncert?

Faith no More vystúpia v júni v Bratislave

Ich hudba prežila päť amerických prezidentov, svetové vojny, ekonomické krízy, revolučné hnutia a v neposlednom rade aj nepokoj v dušiach samotných členov. Po 22 rokoch sa do Bratislavy vracia kultová kapela Faith no More. Pätica na čele s ikonickým Mikom Pattonom vystúpi 10. júna 2015 v bratislavskej Aegon Arene. Vstupenky sa začínajú predávať exkluzívne v sieti Eventim.sk už tento piatok 20.

Faith no More – Mutherfucker

Vystúpenie Faith no More v amfiteátri na Búdkovej ceste v Bratislave v roku 1993 bola takmer revolučná udalosť v životoch celej jednej generácie. Koncertný návrat preto znamená veľmi veľa. Silná základňa slovenských fanúšikov sa môže tešiť na hity ako Easy, Midlife Crisis, Epic, Small Victory, Ashes to Ashes, či Digging the grave. Kapela na aktuálnom turné podporí aj vydanie nového albumu Sol Invictus, ktorý vychádza v máji tohto roka. Z novinky už stihol zaujať pozornosť singel Motherfucker. Turné sa začalo vo februári v Japonsku a zatiaľ posledný plánovaný koncert je na august v kanadskom Montreale. Faith no More účinkujú na koncertoch v zostave Mike Patton, Bill Gould, Roddy Bottum, Mike Bordin a Jon Hudson. Sol Invictus je siedmy radový album a prvá regulérna nahrávka od roku 1997, kedy uzrel svetlo sveta “Album of the year” s fotografiou T.G. Masaryka na obale. Partia muzikantov si následne dopriala oddych na niekoľko rokov, aby sa v roku 2009 vrátili v životnej forme.

Mike Patton skáče salto na bicie počas koncertu

Lístky na koncert Faith No More v Bratislave sa začnú predávať v piatok 20. marca exkluzívne v sieti Eventim. Cena lístkov na státie bude 59,- eur, na sedenie 79,- eur a VIP vstupenky 159,- eur. V cene VIP vstupenky získa návštevník sedenie v exkluzívnej lóži, nápoje, teplý aj studený bufet počas celého podujatia. Miestom konania je Aegon Arena (bývalé NTC) v Bratislave.

Oficiálny Facebook:

https://www.facebook.com/octopuspromotion

zdroj: Tomáš Holetz

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky