Novinky

Igor Timko z NO NAME prešiel kvôli klipu „Povedz mi“ 1500 kilometrov za štyri dni!

Skupina NO NAME pripravuje pre fanúšikov videoklip k skladbe „Povedz mi“! Nový klip sa nakrúcal v českej metropole Praha a líder Igor Timko najazdil za 4 dni vyše 1500 kilometrov! Dej videoklipu je o konfrontácii vnútorných svetov dvoch ľudí. Hlavnými postavami filmového diela sú baletka Anna Vágnerová a skateboardista Jiří Hronek. Na premiéru klipu „Povedz mi“ sa môžete tešiť už o dva týždne!

Skupina NO NAME už čoskoro predstaví videoklip k skladbe „Povedz mi“. Klip nakrúcal líder skupiny Igor Timko v metropole Českej republiky. Navyše frontman kapely NO NAME si z filmovania odskočil aj na koncert. Domov dorazil absolútne vyčerpaný.

„Režisér klipu určil, že sa bude nakrúcať v metre a v exteriéroch Prahy. Bolo to náročné, pretože som si z Prahy ešte odskočil odohrať koncert v Ostrave. Takže som mal za sebou 1500 kilometrov počas štyroch dní. Do Košíc som prišiel totálne unavený, ale zato s výborným pocitom, že máme ďalšie pekné video.“ Neskrýval radosť líder skupiny Igor Timko.

https://www.youtube.com/watch?v=2hnU4fcbS14

Dej videoklipu „Povedz mi“ je o konfrontácii vnútorných svetov dvoch ľudí. Hlavnými postavami klipu sú baletka Anna Vágnerová a skateboardista Jiří Hronek. Z kapely NO NAME hviezdi v klipe spevák Igor Timko.

klip13„Za kapelu som v klipe iba ja, po tých rokoch razíme ideu, že nemusíme byť za každú cenu všetci vo videu. Už samotná pieseň “Povedz mi” naznačuje istý dialóg medzi dvomi bytosťami. Konfrontácia vlastného sveta so svetom toho druhého dokáže ľudí spojiť a k tomu sme sa dopracovali aj v deji klipu.“ Vysvetlil Igor Timko. Videoklip k piesni „Povedz mi“ nakrúcal dvorný štáb 7-násobného Zlatého Slávika bez hraníc. Igor Timko bol s prípravami a výrobou klipu veľmi spokojný. „Réžiu sme už klasicky zverili Jurajovi Lehotskému, ktorý je spolu s Marekom Kubošom väčšinový autor našich klipov. Za kamerou stál pre nás rovnako overený a kvalitný človek – Tomáš Stanek. Produkciu klipu zvládla na výbornú Miška Jeleneková a rád spomeniem aj ľudí z nášho manažmentu Filipa a Reginu, ktorý pomáhali ako sa dalo.“ Prezradil líder NO NAME Igor Timko.

igor 1Pieseň „Povedz mi“ je prvý singel z pripravovaného albumu kapely NO NAME. Skladba je o tom, ako si ľudia komplikujú život a pritom prehliadajú sféry skutočného šťastia. Autormi „Povedz mi“ sú bratia Dušan a Igor Timkovci, ktorí majú na konte aj megahit „Na, na, naa“. Priaznivci NO NAME sa dočkajú premiéry klipu „Povedz mi“ už čoskoro. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na ďalšie nové skladby z pripravovaného albumu, ktorý vyjde na jeseň tohto roku. Kapela NO NAME hrá v zostave Igor Timko, spev, Dušan Timko, gitara, Ivan Timko, bicie, Roman Timko, gitara, Vilo Gutray, basa a Zoli Sallai, klávesy a na novom albume pracujú všetci spoločne. Viac informácií nájdete na

www.no-name.sk.

zdroj: Nora Krchňáková

foto: archív No Name

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky