NovinkyKam na koncert?

Detský muzikál MADAGASKAR v novembri v Košiciach a Bratislave!

Madagaskar-muzikálové dobrodružstvo prinesie na Slovensko obľúbené postavičky z filmového megahitu. Vydajte sa spolu s Martym, Alexom, Melmanom, či Glóriou na dobrodružnú cestu zo ZOO v New Yorku až do divokej Afriky.  Po prvýkrát naživo a v češtine 24.novembra v Košiciach a 26.novembra v Bratislave.

Zažite cestu do divokej Afriky spoločne s nimi teraz, na jeseň 2017 na štadiónoch v Bratislave a Košiciach. Vás a vaše deti čaká strhujúci zážitok: kúzelná výprava, svetelná show, veľkolepá choreografia, prepracované kostýmy, známe pesničky / I Like to Move It – Ja tak rád trsám, trsám a ďalšie…/, ale aj dojemný príbeh o ceste zo ZOO v New Yorku až do divočiny na Madagaskare.

Madagaskar – muzikálové dobrodružstvo je inšpirované známym animovaným filmom Madagaskar z roku 2005. Scénar k muzikálovej verzii napísal Kevin Del Aguila, hudba a texty sú dielom George Noriega a Joea Someillana.

Na všetky deti sa už teraz tešia známe filmové postavičky: lev Alex, zebra Marty, žirafa Melman, hrošica Glória, kráľ Jelimán, jeho radca Maurice, roztomilý lemur Mort a samozrejme neodmysliteľní tučniaci z Madagaskaru – Rico, Vojín, Kowalski a veliteľ Skipper…

Zažite spolu s vašimi najmenšími jedinečné muzikálové predstavenie, na ktorom sa zaručene nebudete nudiť!

Madagaskar – muzikálové dobrodružstvo môžete vidieť na oboch štadiónoch v Košiciach a Bratislave vo dvoch po sebe nasledujúcich predstaveniach o 14:00hod.  a 17:00hod. Predstavenie trvá cca 70min. bez prestávky.

Vstupenky v sieti Predpredaj.sk v cenách od 15,00 €.

zdroj: Ján Kakaščík

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky