Novinky

Deklan rozveselil novým singlom Deň D

Rapper a spevák Deklan nedávno predstavil chytľavú a melodickú novinku „Deň D“. Videoklip natočil priamo u seba doma.  Aj v takých časoch, aké sú teraz sa musíme zabaviť nejako rozveseliť a hlavne žiť“ . Nový singel má už viac ako tisíc pozretí na YouTube.

Pôvodná koncepcia klipu mala byť úplne iná, rozhodol sa však, že situáciu v krajine pojme podomácky. „Deň D vznikol v podstate na základe projektu „Pracujeme neustále“, kedže ja a aj manageris DEEJAYSTE sme v jednom kole a snažíme sa  stále niečo tvoriť. Každý z nás potrebuje nejaký ten oddych, a tak  vznikol  nápad  urobiť  chillový track na takúto tému. Deň D je spojenie slov, ktoré pozná a využíva každý a to pri rôznych príležitostiach,“ hovorí Deklan.

 

Klip je postavený na aktivitách, ktoré môže skúšať každý z nás doma, ako napr. vysávanie, žehlenie, jedenie, hranie hier, sledovanie TV či tancovanie a spievanie. „Prvotne sme to chceli urobiť a natočiť ako party klip v štýle byt – párty – ľudia s úplne inou hudbou, aby to celé vyznelo tak trošku americky, no Manageris a produkčný prišiel s nápadom letného hitu, ktorý poteší a rozveselí tváre ľudí, čo sa hodí práve do tohto obdobia lockdownu. A mne zas napadlo urobiť klip z pohodlia domova na štýl už spomenutého lockdownu. Nakoniec toto naše kombo (hudba a klip)  vyšlo, a vznikol z toho celkom dobrý a podarený  projekt,“ prezradil rapper.

,, V podstate sme to zobrali, že ten Deň D, deň voľna na jednej strane ľuďom pomôže pochopiť to, aby sme si to užívali, a nie sa naháňali stále za peniazmi, za časom, prácou ale to uvedomenie si toho, že najväčšie zlato máme doma a z toho plynul aj zámer urobiť projekt v rámci lockdownu, čo sa nám veľmi zapáčilo a natočili sme to. “  uzavrel Deklan.

 

Zdroj:  facebook.com/deklanfanpage

Foto:   facebook.com/deklanfanpage

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky