NovinkyKam na koncert?

CUDZINKA V TVOJEJ ZEMI Xindla X & Mirky Miškechovej je už doma v Čechách i na Slovensku. Zahrajú ju i behom novembrového divadelného RETROTOUR.

Česko-slovenská pieseň Xindla X a Mirky Miškechovej CUDZINKA V TVOJEJ ZEMI sa páči v Čechách i na Slovensku, toto dokladá i fakt, že je v súčasnosti druhou najhranejšou skladbou v českých rádiách a má takmer tri milióny zhliadnutí na youtube. Do oboch zemí – teda do Čiech i na Slovensko – na turné vyráža Xindl X spolu s Mirkou behom jesene.

Divadelné turné s názvom RETROTOUR v Českej republike odštartuje koncertom v pražskej Hybernii v stredu 11. novembra, nasledovať budú koncerty v brnenskom Mahenovov divadle 22. novembra a ostravskom Dome kultúry 23. novembra.

Behom týchto troch exkluzívnych jesenných koncertov sa môžete tešiť nie len na aktuálny hit CUDZINKA V TVOJEJ ZEMI, ale i na ďalšie známe skladby Xindla X upravené do nových aranžma, kde Xindla okrem jeho kapely, doprevádza naviac štvorčlenná dychová sekcia Splash Horns. Ako hostia sa predstavia už zmieňovaná slovenská speváčka Mirka Miškechová a tiež český pesničkár Petr Lüftner.

Už behom októbra navštívil a začiatkom novembra s akustickým turné navštívi Xindl X s Mirkou i Petrom deväť slovenských miest. Viac informácií o týchto koncertoch na www.xindlx.cz.

Klip CUDZINKA V TVOJEJ ZEMI pre Xindla znovu vytvoril talentovaný Ondřej Pfeiffer, videlo už takmer tri milióny ľudí.

Vstupenky na RETROTOUR je možné kúpiť v jednotlivých predpredajoch:

11. 11.  Praha, Divadlo Hybernia –  http://www.ticket-production.cz/index.php?stranka=hrajeme&hra=81731

22. 11.  Brno, Mahenovo divadlohttp://www.ndbrno.cz/o-divadle/22-11-2015-xindl-x-retro-tour

23. 11.  Ostrava, Dom kultúry –        http://www.dkmoas.cz/index.php?ID=5288

Termíny a miesta slovenského akustického turné nájdete na www.xindlx.cz.

Partnerom Xindla X a jeho RETROTOUR je značka voľnočasového oblečenia RETRO JEANS. Viac informácií hľadajte na https://www.facebook.com/retrojeanscz.

Xindla X môžete počuť pravidelne v jeho sobotnej rádiovej relácií Xindloviny na všetkých staniciach siete HIT rádií, https://www.youtube.com/user/Xindloviny alebo prečítať na denik.cz .

Pravidelne aktualizované nájdete na www.xindlx.cz a http://www.facebook.com/xindlxofficial

zdroj: Johana Turner

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky