Novinky

Bryan Adams prichádza s novým albumom „Get Up!“.

Kanadský spevák a gitarista Bryan Adams sa vracia!  Pre fanúšikov si pripravil zbrusu nový štúdiový album, ktorý pomenoval Get Up!

Album vyšiel v piatok 16.10., teda takmer presne rok odkedy Bryan vydal titul Tracks Of My Years. Na ňom vtedy ponúkol coververzie piesní svojich obľúbených interprétov, tentoraz však prichádza s vlastnými dieviatimi piesňami, ktoré  dopĺňajú ešte štyri akustické. Album Get Up! je dostupný na CD, vinyle a k dispozícii je aj jeho deluxe verzia na CD – tá neponúka len luxusné balenie, ale aj exkluzívne interview s Bryanom a sadu fotografií, ktorých autorom je sám rocker.

Bryan väčšinu piesní na nový album napísal aj tentoraz s dlhoročným spojencom Jimom Vallancom, ktorý stál pri zrode väčšiny hitov tohto obľúbeného Kanaďana. Ako spevák uvádza, samotné nahrávanie prebiehalo celkom organicky, teda jeden song za druhým, a to v priebehu niekoľkých rokov. Producentom albumu je Jeff Lynne, frontman legendárnych ELO, ktorý v minulosti produkoval piesne aj pre The Beatles, Paula McCartneyho či Toma Pettyho. Bryan a Jeff na nových piesňach pracovali prevažne cez internet, a to tak, že si posielali tam a naspäť demo nahrávky či časti songov, a to dovtedy, dokým neboli obaja s výsledkom stopercentne spokojní.

Bryan Adams na novom albume Get Up! ukazuje opäť dve tváre. Prezentuje sa nielen ako romantik, ktorý vie písať nádherné pomalé pesničky a balady, ale aj ako nestarnúci  rocker so svižnými hitovkami. To potvrdzuje aj pilotný singel z albumu, za ktorý bola vybraná pieseň Brand New Day, ktorá bola pred niekoľkými dňami uvedená aj do rádií!

Nenechajte si ujsť nový album Bryana Adamsa “Get Up!“, ktorý vyšiel pod hlavičkou Universal Music!

http://www.bryanadams.com/

https://www.facebook.com/bryanadamsofficial

zdroj: Dominika Dirgasová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky