NovinkyKam na koncert?

Česko-slovenské hudobné priateľstvo sa v Babylone bude oslavovať aj v roku 2019. Na začiatok prídu Monkey Business, Rybičky 48 a Buty!

Po tohtoročných hudobných oslavách storočnice Československa bude klub Ateliér Babylon v Bratislave aj v roku 2019 dávať veľký priestor obľúbeným českým skupinám a interpretom. Silný záujem o hudbu zo susednej krajiny stále trvá a tieto koncerty patria vždy k najnavštevovanejším.

V piatok 8. februára 2019 sa do Babylonu vráti klávesák Roman Holý a po v tomto roku vypredaných koncertoch kapiel J.A.R. a Sexy Dancers prinesie ďalšiu dávku pozitívnej funky energie a tanca. MONKEY BUSINESS predstavia v Babylone nový album Bad Time For Gentlemen a k skladbám z neho určite pridajú aj veľké hity z predchádzajúcich ôsmych albumov. Spevák Matěj Ruppert spolu s ďalšími “exotmi” z kapely dokáže vytvoriť dokonalú zábavu pri ktorej sa všetky nohy roztancujú. Za všetko hovorí ich silný text, ktorý pozýva na koncerty turné: “Maximum Power – to je nové turné Monkey Business. Silné piesne, silné výpovede, silné emócie. Silné hlasy, silné struny, silné paličky, silné a šikovné prsty tancujúce po klávesách. Silné svetlá, silné zosilňovace, silné repráky. Prídeme za vami “po silnici” v silných autách a zahráme vám silné hity a pár silných noviniek. Bude to silné!”

Týždeň po MONKEY BUSINESS, v piatok 15. februára 2019 bude Babylon patriť českej kapele RYBIČKY 48. Česká pop-punková legenda príde na Slovensko predstaviť nový dvojalbum BEST FUCK OFF/STÁLE NÁS TO BAVÍ, ktorý je kombináciou výberu najlepších singlov a noviniek. Kapela ho uviedla zaujímavým klipom, v ktorom frontman kapely Kuba Ryba požiada o ruku svoju nič netušiacu priateľku.

Po veselej partii RYBIČKY 48, ktorá funguje pod heslom: “Kde sa končí každá sranda, začína náš humor,” príde 7. marca 2019 bratislavský Babylon rozospievať legendárna kapela BUTY. Ich veľké hity František, Nad stádem koní, Mám jednu ruku dlouhou, Tata, Krtek, Jednou ráno a mnoho ďalších sú zárukou skvelého koncertu. Kapela z Ostravy, ktorú v roku 1986 založili Radek Pastrňák a Richard Kroczek má za sebou osem albumov a množstvo koncertov, príde do Babylonu osláviť “Kristove roky” vo vynovenej zostave s klávesákom Davidom Strakom, synom hráča na dychové nástroje Milana Straku.

Koncerty kapiel MONKEY BUSINESS, RYBIČKY 48 a BUTY v bratislavskom Babylone otvoria ďalšiu sezónu osláv česko-slovenského hudobného priateľstva, ktorá bude pokračovať počas celého roka 2019. Ďalšie mená kapiel a interpretov sa budú objavovať postupne na stránke klubu.

Vstupenky a ďalšie aktualizované info na :

http://atelierbabylon.sk/program

 

Redakciu mojamuzika.sk informoval Rado Mešša.

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky