NovinkyKam na koncert?

Akustické koncerty Zuzky Smatanovej sú takmer vypredané!

Fanúšikovia Zuzky Smatanovej pozor! Ak ešte nemáte vstupenky na jej akustické koncerty, mali by ste sa poponáhľať. Lístky na sériu komorných koncertov s jazzmanom a saxofonistom Milom Suchomelom sa rýchlo míňajú a čoskoro budú vypredané. Zuzka sa preto rozhodla jeden koncert pridať a na jeseň zorganizovať veľkolepé pokračovanie!

Zuzka Smatanová oslavuje 10 rokov na hudobnej scéne sériou špeciálnych akustických koncertov s jazzmanom a saxofonistom Milom Suchomelom. Ak chcete vidieť a počuť Zuzkine hity v komornejšej úprave, mali by ste sa poponáhľať! Miesta koncertov sú kapacitne obmedzené a vstupenky sa rýchlo míňajú. V Novom Meste nad Váhom, Vranove nad Topľou a v Trebišove sú už takmer vypredané!

„Skôr ako sme začali hrať, pridávame pre veľký záujem ďalší koncert. S Milom Suchomelom zahráme 10. mája v klube Rock Cafe v Bratislave. Ostatné koncerty však budú nasledovať až v jesennom pokračovaní akustickej série.“ Plánuje Zuzanin manažér a člen skupiny Pavol Smolka.

So Zuzanou vyčaria na pódiu intímnu akustickú atmosféru členovia kapely Maroš Kachút, Palo Smolka, Braňo Jelen a Dušan Kulich. Pridá sa k nim mladý hráč na klávesové nástroje Peter Kunzo. Všetci sa však najviac tešia na hudobnú kombináciu Smatanová Suchomel. S jazzmanom európskeho formátu sa Zuzana predstaví od Modry až po Vranov nad Topľou.

„Tieto koncerty ponesú v sebe malý odkaz. Tento rok pomyselne „oslavujem“ desať rokov na scéne a preto chcem s kapelou zahrať pesničky, ktoré fanúšikovia dobre poznajú z mojich koncertov. Ale aj také, ktoré vždy veľmi túžili počuť, ale my sme ich v playliste nemali. Chcem sa im aj takto poďakovať, že pri mne tých desať rokov stoja ako vojsko a úžasne ma podporujú.“ Teší sa Zuzka Smatanová.

Nenechajte si ujsť akustické verzie hitov Zuzky Smatanovej 4.4. v klube Blue Note v Novom Mesto nad Váhom, 5.4. v Dome kultúry vo Vranove nad Topľou, 6.4. v Dome kultúry v Trebišove, 19.4. v Kine Žriedlo v Bardejove, 25.4. v Elesko Wine Parku v Modre a 27.4. v klube Route 66 v Liptovskom Mikuláši a 10.5. v klube Rock Cafe v  Bratislave. Zuzana plánuje aj jesenné pokračovanie akustických koncertov, ktoré bude nasledovať po náročnom festivalovom lete. Vstupenky sú v predaji v miestnych pokladniach.

zdroj: Nora Krchňáková

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky