Novinky

Ako sa stravujú známe slovenské fitnessky? Tajomstvo odhalené!

Myslíte si, že nonstop cvičia? Myslíte si, že jedia veľmi málo? Myslíte si, že musia denne spraviť minimálne 200 brušákov, keď majú také krásne ploché bruško? Omyl! Správna strava tvorí základ ich úspechu!

Ale aká je to tá správna strava, že? Čo si dať na raňajky, čo na obed, čo na večeru? Ako sa stravovať tak, aby naše telo bolo funkčné, plné energie, vládalo prísť z práce a ísť si zacvičiť? Aby vládalo vstať bez problémov ráno z postele? Aby vládalo aj vo vyššom veku byť vitálne? Práve tieto (a mnohé ďalšie) odpovede nájdete v unikátnej fitness kuchárke Z fitka do kuchyne 2, ktorá práve dnes vyšla!

Napísalo ju 25 inštruktoriek a tréneriek zo Slovenskej a Českej republiky. A čo v nej nájdete? Takmer 100 receptov od týchto krásnych žien na ich obľúbené jedlá, ktorými sa pravidelne stravujú. Od raňajok až po večeru.

Taktiež v knihe prezradili mnohé zaujímavosti o ich stravovaní. Napríklad, ako schudli po pôrode, ako sa dostali späť do formy, kde robia ich klientky najväčšie chyby pri chudnutí, čo robia ráno, aby boli plné energie. A veľa ďalších zaujímavostí…

Iba tento týždeň si môžete knihu kúpiť so špeciálnou uvádzacou zľavou tu!

Zdravému stravovaniu bez diét a telu plného energie zdar! J

zdroj: Lucia Švaral

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky