Novinky

Janka Kozáková a Robo Opatovský predstavili spoločnú skladbu HLADINA! Vypočujte si zimomriavkový duet!

Kapela Mukatado po úspešnom singli Do vody predstavila novú skladbu,  spolupracovala na nej so známym spevákom Robom Opatovským. Duet s názvom Hladina, ktorý už rotuje v Rádiu Slovensko je podľa ich fanúšikov jeden z najkrajších od čias Mariky Gombitovej!

Kapela Mukatado môže mať dôvod na radosť. Ich prvý singel Do vody z aktuálneho albumu Iba láska zožal veľký úspech a mal len tie najlepšie ohlasy. A zdá sa, že ich spoločná skladba s Robom Opatovským „HLADINA“ za ním vôbec nezaostáva. Po tom, ako duet  začalo hrávať Rádio Slovensko, kapela sa stretáva iba s pozitívnymi reakciami.

Autorkou hudby je speváčka Mukatada Janka Kozáková, text napísal gitarista a producent Peťo Dobrík.

„Keď som zložila hudbu k skladbe Hladina, hneď sa mi zdala zaujímavá, len som si k nej nevedela predstaviť text. Nakoniec Peťo napísal krásny text, ktorý je podľa mňa najkrajší na albume. Preto sa veľmi teším, že zatiaľ máme na pesničku len tie najlepšie reakcie,“  povedala speváčka Janka Kozáková.

Na nahrávanie si kapela pozvala známeho speváka Roba Opatovského.

„Od začiatku som vedela, že sa do tejto pesničky hodí aj mužský hlas. Robo ma nedávno pozval na svoj koncert, kde účinkoval s Big bandom a spieval krásne. Ja milujem jazz, swing či soul, a preto som sa rozhodla, že oslovím na spoluprácu práve jeho. Roba si zároveň veľmi vážim, nielen ako speváka, ale aj ako človeka s dobrým  srdcom,“ prezradila Janka dôvody, prečo nahrala skladbu práve s Robom Opatovským.

„Myslím si, že svoju časť zaspieval s nádhernom emóciou. Niektorí fanúšikovia nám dokonca píšu, že je to pre nich najlepší duet od čias Mariky Gombitovej. A to ma naozaj veľmi teší,“ dodala Janka.

Spevák Robo Opatovský prezradil, že s Mukatadom a s Jankou Kozákovou sa pozná už dlhšiu dobu. „Naše prvé stretnutie bolo pred 5 rokmi na Eurovízii, kde som spieval môj song PRŠÍ a Mukatado – JA SA MÁM. Už vtedy sme si hovorili, že raz spolu niečo vytvoríme,“ povedal Robo. Zároveň sa priznal, že keď mu Janka poslala demáč HLADINY, skladba na ňho veľmi zapôsobila. „Ani vo sne by mi však nenapadlo, že by mohla mať hitový potenciál. Skladba je umelecká, s veľmi kvalitným textom, vynikajúca albumovka…“

„Úspechom HLADINY som veľmi pozitívne prekvapený a teším sa spolu s kapelou! A budem sa tešiť, ak si HLADINU niekedy zaspievame spolu live,“ dodal Robo Opatovský.

zdroj: Andrea Pivarčiová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky