NovinkyKam na koncert?

Accept je pripravený prepísať históriu ešte raz.

V histórii heavy metalu nie je veľa kapiel, ktoré môžu tvrdiť, že oslávili svoj comeback hneď dvakrát a vo veľkom štýle. ACCEPT sa to podarilo pred štyrmi rokmi s ich reunionovou nahrávkou Blood of the Nations. Vrátili sa v plnej sile celosvetovo, a to vo svetle veľkého záujmu fanúšikov, novinárov aj kritikov. Vo svojej domovskej krajine, v Nemecku, ACCEPT vystrelil na neuveriteľné 4. miesto v rebríčku predajnosti, ktoré bolo najlepším v kariére kapely k dnešnému dňu.

Zostava okolo jadra pôvodných členov Wolf Hoffmann (gitary) a Peter Baltes (basa), s novým spevákom Markom Tornillom a Hermannom Frankom (gitara) a Stefanom Schwarzmannom (bicie), Accept skompletizoval kapelu na celosvetový víťazný pochod, ktorý vrcholil na vypredaných turné a na Open air festivaloch.

Nástupca – album Stalingrad udržiava vysokú úroveň opäť s viac ako 100.000 predanými albumami. Nasleduje celá rada nominácií ako „nahrávka roka“, úplne vypredané svetové turné a ohromujúce pozície v hitparádach (# 5 v Maďarsku, # 6 v Nemecku, # 8 vo Fínsku, # 16 vo Veľkej Británii Rock Charts, # 17 vo Švajčiarsku a # 22 v Nórsku, aby sme vymenovali aspoň niektoré). Teraz s Blind Rage, poslednou zastávkou tohto úžasného návratu na scénu, je Accept pripravený prepísať históriu ešte raz. Skupina vo svojej kreatívnej fáze tvorí hromové riffy, skvelú muziku a prvú časť turné k albumu Blind Rage (2014) navštívi na 45 koncertoch takmer 1 milión fanúšikov.

V tomto roku turné pokračuje v pozmenenej zostave, avšak neslabnúca, s kľúčovými muzikantmi vpredu a s obrovským fanúšikovským zázemím na celom svete. Banská Bystrica dostala tú šancu v posledný májový štvrtok – 28.5.2015.

zdroj: epg

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky