NovinkyKam na koncert?

Na koncerte Banjo Band Ivana Mládka v Ateliéri Babylon zabudnete na starosti a stres!

Legendárny Ivan Mládek a jeho Banjo Band mieri do Bratislavy s obrovskou dávkou humoru a dobrej nálady! Už 19. marca v Ateliéri Babylon môžete na chvíľu vypnúť od všetkých starostí a zabaviť sa so známym českým hudobníkom a komikom. V hudobno – zábavnej šou zistíte ako sa svojpomocne zbaviť problémov s prostatou, ako prekonať rekord v behu na lyžiach so zlomenou nohou či ako docieliť, aby sa 7 miliárd ľudí vošlo do Prahy! Na publikum čaká aj skrátená verzia súťaže Chcete byť milionárom a známe hity ako „Jožin z Bažin“, „Dáša Nováková“ a množstvo ďalších.

Český spevák, skladateľ, textár a ostrieľaný humorista Ivan Mládek zavíta spolu s kapelou Banjo Band do bratislavského Ateliéru Babylon už 19. marca! Nenechajte si ujsť unikátnu hudobno-zábavnú šou, vďaka ktorej zabudnete na každodenné problémy. Obrovskú dávku humoru a dobrej nálady publiku predvedú okrem Ivana Mládka a jeho hudobníkov aj spievajúci komici – Lenka “Kalamity Jane” Šindelářová, Lenka Plačková a Jan Mrázek.

„Do Bratislavy sa vždy tešíme, máme tu množstvo dobrých kamarátov aj veľa dobrých krčiem. Reakcie na slovenských pódiách vrátane bratislavského sme mali vždy výborné, tak dúfam, že ani tentokrát nás nevypískajú. Diváci sa môžu tešiť na to, že sa aj tí najstarší členovia Banjo Bandu ešte stále udržia na nohách. Budeme síce sedieť, ale mám na mysli svižné príchody a odchody.“ Smeje sa Ivan Mládek, zabávač a frontman skupiny Banjo Band. 

Bratislavské publikum si na koncerte vychutná známe hity ako „Jožin z Bažin“, „Dáša Nováková“ a množstvo ďalších z dlhoročnej tvorby Ivana Mládka.

„Samozrejme, zahráme aj známe skladby, ak si to bude publikum priať. A keď si to priať nebude, aj tak ich zahráme. Snažíme sa nevynechať žiadnu pieseň, ktorú naši priaznivci poznajú z médií a z nosičov. No program spestríme aj niektorými našimi menej známymi pesničkami, ktoré podľa nás zostali nepovšimnuté neprávom.“ Vysvetli s úsmevom Ivan Mládek.

ivan mladekPočas predstavenia sa od jednotlivých členov Banjo Bandu dozviete ako sa svojpomocne zbaviť problémov s prostatou, ako prekonať rekord v behu na lyžiach so zlomenou nohou či ako docieliť, aby sa sedem miliárd ľudí vošlo do Prahy. Tváre publika rozosmeje aj komička Lenka Plačková skrátenou verziou súťažnej hry „Chcete byť milionárom?“

„Prvou cenou budú kľúče od najnovšieho modelu Škody Fabia. A pretože máme málo finančných prostriedkov, tak to budú iba tie kľúče.“ vtipkuje Ivan Mládek.

Koncert Ivana Mládka a Banjo Band je známy nepolitickým, nesatirickým a neangažovaným humorom, ktorý má diváka predovšetkým pobaviť. Dadaistické monológy, scénky a anekdoty striedajú známe, aj menej známe skladby Banjo Bandu. Ivan Mládek pôsobí na scéne viac ako 46 rokov.

„Inšpiráciu pri hudobnej tvorbe hľadám v starom jazze. Bol veselý, od srdca a na nič sa nehral. A k písaniu humoru ma v poslednej dobe najviac inšpiruje náš pán prezident.“ Prezradil Ivan Mládek.

Ivan Mládek napísal do dnešného dňa vyše šesťsto piesní. Niektoré z nich zľudoveli, napríklad „Dáša Nováková“, „Jožin z bažin“, „Prachovské skály“, „Linda“ a ďalšie. Známy český hudobník má na konte 13 LP, 35 CD a vydal 13 humoristických kníh. S kapelou Banjo Band odohral spevák a humorista tisícku predstavení v Českej a Slovenskej republike, v Poľsku, Nemecku, Švajčiarsku, Belgicku, Rakúsku, USA a Rusku. Okrem hudobných a humoristických aktivít je autorom patentu na Guitariano – prvého sériovo vyrábaného keyboardu pre gitaristov. Mládkov patent bol prvýkrát predstavený verejnosti na Svetovej výstave hudobných nástrojov v roku 2001 v USA.

Vstupenky na koncert Ivana Mládka a jeho Banjo Band v Ateliéri Babylon sú dostupné prostredníctvom siete Ticketportal na http://babylonatelier.sk/program/koncert/598-ivan-mladek-a-jeho-banjo-band

zdroj: Nora Krchňáková

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky