Ostatné

Habera & Team Final tour 2012: Habera a Team sľubujú veľkolepú koncertnú show!

Česko-slovenská pop-rocková legenda, skupina Team a Pavol Habera, sa v máji vydáva  po štyroch rokoch na svoje posledné spoločné turné. Fanúšikom sľubuje pri tejto príležitosti jedinečnú a svoju doposiaľ najväčšiu pódiovú show. Pavol Habera prezradil zopár detailov o pripravovanom turné Habera & Team Final tour 2012.

Samotné pódium s rozmermi 24 x 12 metrov poskytne Teamu dostatočný priestor na poriadnu show. Koncert môžu fanúšikovia pohodlne sledovať aj z väčšej vzdialenosti, pretože sa bude prenášať na veľkoplošnú obrazovku o veľkosti 100 metrov štvorcových. Zvuk vynikajúcej kvality garantuje systém K1 od L-Acoustics, ktorý používajú najväčšie svetové hviezdy, ako napríklad Phil Collins a Red Hot Chili Peppers a je to momentálne to najlepšie na trhu. Svetelné efekty budú rovnako vo svetovom štandarde a celú show bude prepravovať 7 kamiónov, čo je v československom meradle úctyhodný počet. Celý štáb, ktorý sa podieľa na príprave a priebehu turné, má takmer 150 členov.

Slovami Pavla Haberu: „Po takmer 30 rokoch od vzniku TEAMu chceme uzavrieť jednu mimoriadnu a úspešnú kapitolu našich hudobných životov a najlepší spôsob je zahrať našim fanúšikom a predviesť sa im v tom najlepšom svetle. Bude to naše najväčšie turné, čo sa týka celej výpravy svetiel, efektov, zvuku a veľkosti pódia – tak, aby to spĺňalo najprísnejšie európske kritériá.“


Fanúšikovia sa s Teamom rozlúčia originálnym TEAMboardom
– Zaujímavým spôsobom sa s Teamom chcú rozlúčiť aj ich fanúšikovia, ktorí pripravujú pre chlapcov z Teamu originálny rozlúčkový TEAMboard. Každý fanúšik Teamu a Paľa Haberu môže do 20.apríla pridať svoje foto na TEAMboard cez webovú stránku teamontour.sk a precestovať tak so skupinou celé turné. Čím viac fanúšikov pošle svoju fotografiu, tým väčší bude TEAMboard. Nechajme sa teda prekvapiť. Viac informácií o projekte TEAMboard nájdete na www.teamontour.sk.


Termíny koncertov:

4.5. Prievidza, Zimný štadión
5.5. Košice, Steel Aréna
11.5. Nitra, Mestská športová hala
12.5. Brezno, Zimný štadión
7.6. Bratislava,  Aegon Aréna
9.6. Martin, Zimný štadión

Všetky koncerty začínajú o 20:00 hod. Cena/Price: od 19 Eur

TEAM – Prievan v peňaženke

TEAM – Reklama na ticho

Pavol Habera & Team-Držím ti miesto

Zdroj: Michal Očovan

Prečítajte si

Comments are closed.