FotoreportyReportáže

Habera & Team final tour 2012 na druhej zastávke!

Po Prievidzi prišli na rad aj Košice. V Steel Aréne 5.5.2012 sa predviedol Paľo Habera so svojou skupinou Team. Prípravy na toto turné trvali takmer polroka a samotná kapela vraj cvičila na turné viac ako mesiac, aby svojim fanúšikom predviedli vystúpenie, na ktoré budú ešte veľmi dlho spomínať. Na Team final tour 2012 sa predviedli po štvorročnej prestávke od posledného turné.

V podaní predkapely sa predviedla hudobná formácia Horská Chata. Táto rocková kapela absolvuje kompletne turné v rámci Team final tour 2012. Chalani sa ukázali v najlepšom svetle a dostávali divákov do správnej nálady. Mladá krv sa nezaprie a veľké pódium im sedelo.

Nepokoje začali okamžite po skončení predkapely Horská Chata. Ľudia s nadšením nepretržite tlieskali a volali na kapelu Team, aby už prišli na pódium. Skupina fanúšikom sľúbila pri tejto príležitosti jedinečnú a svoju doposiaľ najväčšiu pódiovú šou. Do bodky splnili kvalitu zvuku, ktorá bola skutočne vynikajúca. O zážitky sa postarala aj svetelná šou, veľké množstvo svetiel a laserov. O tieto momenty sa postarali firmy, ktoré zastrešujú akcie v celej Európe. Na slovenský štandard skutočne nezabudnuteľná pódiová šou.

Steel aréna poskytla divákom priestor a tá sa nemala problém zaplniť. Team na svoje rozlúčkové turné pritiahol značné množstvo fanúšikov. Všetkým bola poskytnutá ako audio, tak aj vizuálna kvalita. Na veľkoplošnej obrazovke sa prenášal priamy prenos z koncertu a tak nebol problém pohodlne sledovať vystúpenie aj z väčšej vzdialenosti. Paľo Habera hýril vtipom počas celého vystúpenia a komunikácia s divákmi mu rozhodne nerobila problém. Žiaľ, pre svoje zdravotné problémy, ktoré počas koncertu Pavol Habera vysvetlil, nevyužil veľkú plochu pódia naplno.

Počas dvojhodinovej šou odzneli najväčšie hity skupiny Team ako Pieseň pre nesmelých, Severanka, Reklama na ticho, Držím ti miesto, Je to vo hviezdach, Malá nočná búrka alebo na záver Jeden kabát, jedna koža, jedna tvár. Ľudia nemali žiadne zábrany, tancovali a spievali s Paľom všetky piesne.

text a foto: Paľo Dráb

viac foto na : http://www.facebook.com/media/set/?set=a.234632246637236.41099.126518867448575&type=3

Prečítajte si

Comments are closed.