Koncertná mapa Slovenska

Koncertná mapa Slovenska (16. 11. – 22. 11. 2022)

Vo štvrtok 17. novembra si pripomenieme veľký deň. Aj z hľadiska koncertov a hudby. Vďaka nemu tu dnes máme toľko výbornej a pestrej muziky. Odpadli bizarné komisie, ktoré „preskúšavali“ kapely, speváčky a spevákov a hľadali protistranícke inotaje medzi riadkami textov. Aj tam, kde neboli. 

Tento deň si pripomenieme nielen veľkým bratislavským Koncertom pre všímavých na Námestí SNP.

Je len málo odvetví, v ktorých sa dá cestovať časom. Jedným z nich je hudba. Album Aqualung vystrelil skupinu Jethro Tull na rebríčku popularity do závratných výšok. Aj tento najslávnejší album tejto kapely tento rok, podobne ako Zelená pošta či Kuře v hodinkách, oslavuje polstoročie. Vrátiť v čase nás príde dlhoročný gitarista Jethro Tull Martin Barre, ktorý predstaví celý album na troch slovenských koncertoch.

V Banskej Bystrici môžete opäť prežiť povstanie. Tentoraz sa spojili mestské kluby a vo štvrtok a piatok zasypú návštevníkov kopcom pestrožánrových vystúpení v rámci Festivalu Klubové povstanie.

Výdatnú porciu koncertov a solidarity aj tento týždeň prinesie Slovenská Tepláreň. Naprieč Slovenskom aj Českou republikou.

Na štyroch koncertoch sa predstaví legendárna skupina Nerez so speváčkou Luciou Šoralovou, na ktorých zaznejú aj texty vynikajúcej slovenskej textárky Silvie Kaščákovej.

V jesennej časti svojho turné pokračuje aj Richard Müller.

Vyberte si a užite si život, priatelia!

Streda 16. 11. 2022

Bardejov:

  • Yperittif / K*rvy Češi / Chorobopop / Ctib (Festival slobody v Bardejove VI.) – Kultúrno-komunitné centrum Bašta, 20.00

Bratislava:

  • DJ Carl / DJ Spacer (Slovenská Tepláreň) – black., 16.00
  • Nerez a Lucia – DK Zrkadlový háj, 19.00
  • Ultrazvuk & Škrupo / Bad Karma Boy (Slovenská Tepláreň) – Pink Whale, 19.00
  • Hviezda / Adalbert / Stopové Prvky Asfaltu / Last Millennials (Slovenská Tepláreň) – Kulturák klub, 19.00
  • Hello Brian & Stolen Money (Hudba do regiónov) – Randal Club, 20.00
  • Subtension / L Plus / Kutlo / Gabanna / Lixx / Svetlux / Particular Shades / Ke3n / ESS / Bëor / Kavva / Gryth / Entea / Roland – Drum&Bass (Slovenská Tepláreň) – KC Dunaj, 21.00
  • Straky a Nálezy / Vyššie Sféry / Marhule / Uzavretá Spoločnosť / Ukupunktura / Random Choices (Slovenská Tepláreň) – Klub 39, 21.00
  • Pawlowski a support: Barbellay / Murkezzi / Fantomass / HLDSM – Decadance 90’s Rave Edition (Slovenská Tepláreň) – WAX, 22.00
  • Scheby a Šéf Skínů alias Háro&Pleš – TrsniSi! Punk’n’Oldies party (Slovenská Tepláreň) – Fuga, 22.00
  • Kodiki / TRANSmisia / Exui / Spacer / Dark Euphory / Bronx Brody / Lemon Whore (Slovenská Tepláreň) – Nová Cvernovka, 22.00
  • Alina Pash / Alex Shelest (Ukrajinský deň študentov) – Sundeck, 22.00

Dunajská Streda:

  • The Golden Voices of Gospel – MsKS, 18.00

Košice:

  • János Egri Jr., Dávid Hodek a Áron Hodek (Žijúce legendy – part1 – Egri János) – Kasárne/Kulturpark, budova Alfa, 19.00
  • Jethro Tull’s Martin Barre (Aqualung 50th Anniversary Tour) – Collosseum Club, 20.00
  • We Lost The Sea (Triumph & Disaster Tour) / Solkyri – Tabačka Kulturfabrik, 20.00
  • Paradiso Rhythm a uber_acid (Stredávka / House of Unity) – Tabačka Kulturfabrik, 21.00

Nitra:

  • Ciao Lucifer (Slovenská Tepláreň) – Mariatchi, 20.30

Prešov:

  • Akustika – Stromoradie, 19.30

Šamorín:

  • Apostol – Estrádna sála, 19.00

Trenčín: 

  • st.EMMITA / Elýščítat / Blame Your Genes (Slovenská Tepláreň) – ArtKino Metro, 18.00
  • Adam Pavlovčin (ADONXS Tour 2022) – Piano Club, 21.00

Žilina:

  • Jennifer Batten Band – Smer Klub 77, 20.30
  • Zayo / Nia / Jan Fridrich & Onsir / Madebypearls / Snoumy / DJ Triple P – *enjoyclub, 21.00

Štvrtok 17. 11. 2022

Banská Bystrica:

  • The Electric Tribute Band / Secret Session (Klubové povstanie) – Robotnícky dom, 18.30
  • Ciao Lucifer / Čisté tvary (Klubové povstanie) – Záhrada CNK, 19.00
  • Box / Chorobopop / Znouzectnost (Klubové povstanie) – Bosorka, 19.30
  • Tomáš Pohorelec & Dušan Ivan – ExHáPé (Klubové povstanie) – Mefisto, 19.30
  • Miloš Bulík a Quatro Emocione (Klubové povstanie) – Hogo Fogo, 20.00 
  • Punkinson / Fvck Cvlt (Klubové povstanie) – Klub 77, 21.00
  • Vec a Tono S. – Ultrazvuk, feat. Zuzana Mikulcová (Klubové povstanie) – Urban Spot, 22.00
  • Silent disco (Klubové povstanie) – Výklad, 22.00

Bratislava:

  • Slovenský komorný orchester
  • SKO, Jana Kirschner a Michal Kaščák / Bez ladu a skladu / Chalani z chatrče / Drť a Fedor Gál / Neha! / Rozpor / Štefan Štec / Vec, Tono S ft. Zuzana Mikulcová / Jana Kirschner / Muzička a Varjos / Para / Chasidské piesne / B-Complex / Alina Pash (Koncert pre všímavých) – Námestie SNP. 17.00
  • Cappella Istropolitana (Slovenská Tepláreň) – Klarisky – výstavná a koncertná sieň, 17.00
  • Versatilita / Seks / 2000species / Pink Joseph / Nothine – Pink Whale, 18.00
  • Slovenská filharmónia, dirigent Marián Lejava (Záverečný koncert festivalu Melos-Étos) – Koncertná sieň Slovenskej filharmónie, 19.00
  • Jethro Tull’s Martin Barre (Aqualung 50th Anniversary Tour) – Majestic Music Club, 19.00
  • Rage Against the Machine – Guerrilla Tribute Band – Cyklo Kuchyňa, 19.00
  • Na srdci mi hraj! (Hudobný príbeh Karola Duchoňa) – DK Ružinov, 19.00
  • Stoned Jesus / VOVK (Heavy Resistance) – Fuga, 20.00
  • Modré Hory Akustik – Kulturák klub, 20.00
  • Petra Von Pressburg (Slovenská Tepláreň) – The International, 20.00
  • Styller / Carl / Makepeace / Vesnu / Hasky – Butterfly Effect (Slovenská Tepláreň) – Radosť Club, 21.00

Košice:

  • Baláž & Hubinák & Veneer – Tabačka Kulturfabrik, 19.00
  • Adam Pavlovčin – ADONXS Tour 2022 (Slovenská Tepláreň) – Kasárne/Kulturpark, budova Alfa, 21.00

Humenné:

  • János Egri Jr., Dávid Hodek a Áron Hodek (Žijúce legendy – part1 – Egri János) – History Art & Music Club, 20.00

Martin:

  • Andrej Šeban (Turné 2022) – Barmuseum, 20.00

Nové Mesto nad Váhom:

  • Cigánski Diabli – Blue Note, 20.00

Pezinok:

  • Štefánikove deti (Slovenská Tepláreň) – Radnica – café & wine bar, 17.00

Prešov:

  • Rolland z Čirča / Cimbalowica / Tomáš Oravec a ďalší (Východniarska hudobná show) – Kino Scala, 18.00
  • Ivo Jahelka – Divadlo Viola, 18.00
  • Nerez a Lucia – Stromoradie, 20.00

Topoľčany:

  • FOM / Marhule (Slovenská Tepláreň) – Nástupište 1-12, 20.00

Trnava:

  • Stolen Money & Hello Brian (Slovenská Tepláreň) – Zelený kríček, 19.00

Vinosady:

  • Barbora Botošová a Marek Michael Konček Project – Gypsy ethno jazz music (Slovenská Tepláreň) – SARA priestor pre stretnutia, 19.00

Zálesie:

  • Riava / Maca a Kapela roka / Hudobné združenie (Slovenská Tepláreň) – Kultúrnoekologické centrum Korzo, 16.00

Zvolen:

  • Karin & Ľubo (Slovenská Tepláreň) – Wake up club, 19.00

Žilina: 

  • Its Everyone Else, Frau Zwei (Slovenská Tepláreň) – Hájovňa, 20.00

Piatok 18. 11. 2022

Banská Bystrica:

  • Janko Lehotský (Klubové povstanie) – Robotnícky dom, 19.00
  • Simple Souls a SUB LIME / Junkless (Klubové povstanie) – Záhrada CNK, 19.30
  • Erik Rothenstein & Babele Beat Band (Klubové povstanie) – Hogo Fogo, 20.00
  • Mladosť pochabosť / Meowlau x Val (Klubové povstanie) – Klub 77, 20.00
  • Silent disco (Klubové povstanie) – Výklad, 22.00
  • 29.August / Distax (Klubové povstanie) – Bosorka, 22.30
  • Konex (Klubové povstanie) – Urban Spot, 23.00

Bardejov:

  • Venner / Autumnist: Autumnata (Slovenská Tepláreň) – Kultúrno-komunitné centrum Bašta, 20.00

Bratislava:

  • Toddler Punk (Slovenská Tepláreň) – Kalab, 18.00
  • The Dead South – Majestic Music Club, 19.00
  • Srnka / Standard Society / PKREK (Slovenská Tepláreň) – Pink Whale, 19.00
  • ERØ (Slovenská Tepláreň) – Balans bistro, 19.00
  • Ventil SK a Vlado Kolenič – Kaviareň Adriana, 19.00
  • Na srdci mi hraj! (Hudobný príbeh Karola Duchoňa) – DK Ružinov, 19.00
  • The Night Flight Orchestra – Randal Club, 20.00
  • PLF / Vritti – A4 – priestor súčasnej kultúry, 20.00
  • Piggo & Samurai (Soul Movement) – Nu Spirit Bar, 20.00
  • Mlady / Bakomi / Mteasy / Falling Veil (Slovenská Tepláreň) – Kulturák klub, 21.00
  • Michal David (ČS Legendy) – Club Hron, 21.00
  • Camo & Krooked / Mefjus / Daxta MC / Subsonic / Ripple / Bea / C:rcle / Slwdwn / Notequal / Lixx / Bëor / Neorge / Ess (Pulsation XL) – Edison park, 21.00
  • DJ Julo alias Python (Disco 2000) – KC Dunaj, 21.00
  • The Curly Simon / Purist / Bali G (Indie Deck) – Sundeck, 21.30
  • Moja Reč / support: Laci Strike / Dano Kapitan / Škrupo / Worthy – Hopkirk Club, 22.00
  • Vulkanski / Frequency Shifter / Liza Rivs (Nočná – Khidi showcase) – Nová Cvernovka, 22.00
  • Denes Toth / Vesnu / Koník (Moody x Innocent & eyerim) – WAX, 22.00
  • Roman & Juro (Oldies) – Randal Club, 22.00

Holíč:

  • Andersons / Horny Sunset / Sanchez Amsterdam (Slovenská Tepláreň) – CoCo bar, 19.30

Hontianske Nemce:

  • Sima / Sukowach / DJ Viktor – Kultúrny dom, 20.30

Košice:

  • Zbor a orchester sv. Cecílie, dirigent Marek Štryncl – Kostol sv. Antona Paduánskeho, 18.00
  • Full Of Hell / Sanguisugabogg / JAD – Collosseum Club, 19.00
  • Marosh / Ema Veld / Derma / Miklei / Vladrak (PLAY.) – Tabačka Kulturfabrik, 22.00

Levice:

  • Separ (Birthday) – Unity Club, 20.00

Lučenec:

  • Nerez a Lucia – Synagóga, 18.00

Martin:

  • Marek Konček, Barbora Botošová a ich hostia (Hudba slovenských Rómov) – Slovenské komorné divadlo, 19.45
  • Malalata – Kesta Garden, 20.00

Nitra:

  • Komorný orchester ZOE (Pódium mladých umelcov) – Nitrianska galéria, 19.00
  • Sám Sebou (Club tour 2022) – Music a cafe, 20.00
  • Nerieš – Luna Disco Club, 23.30

Nové Mesto nad Váhom:

  • Jethro Tull’s Martin Barre (Aqualung 50th Anniversary Tour) – Blue Note, 20.00
  • Smola a Hrušky / Totální nasazení (Totální Hrušky tour / 25 rokov Smola a Hrušky) – Klub Za rampami, 20.00

Piešťany:

  • Abusus / Elýščítat (Slovenská Tepláreň) – KUUT café & bakery, 17.30
  • IX oldies – La Musica, 19.30
  • Verona / DJ Truhlo – MANGO Music Club & Lounge Bar, 22.00

Poprad:

  • Shimmi & AstralKid22 / Whois.pg / Steady / Yenda – Rock Fabric, 22.00

Prešov: 

  • Richard Müller (´22 TOUR) – Kino Scala, 19.00
  • Vladimír Merta – Divadlo Viola, 19.00
  • FS Dúbrava (Črepy osudu) – Divadlo Alexandra Duchnoviča, 19.00
  • Edo Klena, Rasťo Kotál, Džumelec (Slovenská Tepláreň) – Stromoradie, 20.00

Raslavice:

  • Katka Koščová (Divadelný festival Na skok) – Divadelná sála domu kultúry, 21.00

Ružomberok:

  • Peter Juhás – Pivnica 2.0, 22.00

Starý Smokovec:

  • Štefan Šanta (Tatranský literárny festival) – Kaviareň a čajovňa U Vlka, 18.00

Trenčín:

  • Chris Ellys / Veronika Kostková / Mišák Štramák / Bedña (Slovenská Tepláreň) – Klub Lúč, 20.00
  • René Rendy & Cicoband / DJ Slay – Elements Cocktail & Coffee, 20.00
  • DJ Tommy (Masquerade Party) – 3plex Club, 22.00

Trnava:

  • Vec & Tono S. – Ultrazvuk a Zuzana Mikulcová / Zverina – Kultúrne centrum Malý Berlín, 19.00
  • MonoPlastic / Buy Her Sugar (Slovenská Tepláreň) – 10Bar, 21.45

Vrútky:

  • Ramchat / Warna / Sorgoth / Poludnica – Rock Club Mlyn, 18.00

Žilina:

  • Cybo / Head2Down / Mad Frequency / Nekultúra (Hudba do regiónov) – Smer klub 77, 20.00
  • wutoku / Happydural / Adamovia (Slovenská Tepláreň) – Stanica Žilina-Záriečie, 22.00

Sobota 19. 11. 2022

Banská Bystrica:

  • Katka Koščová a Daniel Špiner – Robotnícky dom, 18.00
  • Desmod (Teatro Set 2022) – Aula SZU, 19.00
  • Marek Konček, Barbora Botošová a hostia – Hudba slovenských Rómov (Slovenská Tepláreň) – Hogo Fogo, 19.30

Banská Štiavnica:

  • Radoslav Lakoštík, Boris Turaz, Martina Janegová, Roman Straženec, Marek Kováč, Štefan „Vandal“ Chrappa (Janko Silan: Živý básnik) – Klub Rubigall (Mestská knižnica), 18.00
  • Tereza & Jaro band / Kotúče DM / Terrible 2’s / DJ Kinet (Slovenská Tepláreň) – Art Cafe, 20.00

Bratislava:

  • Vyššie Sféry / Sofia Nøt a ďalší (Slovenská Tepláreň) – T3 – kultúrny prostriedok, 17.00
  • Festivalový orchester, koncertný majster Peter Spišský – Mozart v Salzburgu (Bratislava Mozart Festival 2022) – Moyzesova sieň, 19.00
  • Skofka – Randal Club, 19.00
  • Timea / Dorota Nvotová / Zuzana Mikulcová (Slovenská Tepláreň) – Klub pod lampou, 19.00
  • Traditional & Revival Jazz Band (Večer troj-jubilantský) – DK Zrkadlový háj, 19.00
  • André Rieu – Zimný štadión Ondreja Nepelu, 20.00
  • Ukupunktúra (Slovenská Tepláreň) – Bukowski Bar, 20.00
  • Sona Kmet Unplugged – Rómerov dom, 20.00
  • DJ´s Night La Bomba (Slovenská Tepláreň) – Zrzky Spanish Wine Bar, 20.00
  • Helloqueen / TRANSmisia / B-complex / Ramzy al Spinoza (Slovenská Tepláreň) – Nová Cvernovka, 21.00
  • Adam Pavlovčin (ADONXS Tour 2022) – Majestic Music Club, 21.00
  • Sergei Barracuda – Ateliér Babylon, 21.00
  • DJ Vix (90s Party) – KC  Dunaj, 21.00

Brezno:

  • Call me tomorrow (Slovenská Tepláreň) – Bombura, 19.00

Brezová pod Bradlom:

  • Gioia – Veľký evanjelický kostol, 18.00

Bytča:

  • Karol Miloš / Autumnist: Autumnata (Slovenská Tepláreň) – Ladovňa, 20.00

Košice:

  • DJ Funes (Slovenská Tepláreň) – pokhoi, 18.00
  • Stanislaw Slowinski Quartet / Silvia Josifoská & Erich „Boboš“ Procházka  & Gero  Band / Electric Shock  (Jazz FOR SAle) – Historická radnica, 19.00
  • Blackbeat / Angry Dolphins (Hudba do regiónov) – Collosseum Club, 20.00
  • P/\ST (Slovenská Tepláreň) – Kníhkupectvo Artforum, 20.00

Lučenec:

  • Rumaska / DJ Dávid Koronczi (Slovenská Tepláreň) – new Slimák, 19.00

Michalovce:

  • Braňo Mojsej & band – AirPop Recording Studio, 20.00

Námestovo:

  • Kali & Peter Pann – Imperia-M, 21.00

Nitra:

  • Meowlau X Val (Slovenská Tepláreň) – Uránia, 19.00
  • André Tribale / Styller (Slovenská Tepláreň) – Bizzare Club
  • János Egri Jr., Dávid Hodek a Áron Hodek (Žijúce legendy – part1 – Egri János) – Music a cafe, 20.00

Nové Mesto nad Váhom:

  • Fragile – Blue Note, 20.00
  • Nora Carusso / Feelme / Šaldo band / Mišák Štramák (Slovenská Tepláreň) – Klub Za rampami, 20.00

Pezinok:

  • Nerez a Lucia – Čokoládovňa Mlsná Emma, 18.00

Piešťany:

  • Illuse / Cup of Tea (Slovenská Tepláreň) – KUUT café & bakery, 19.00

Poprad:

  • Jan Smolík, Anna Re a Milan Surgoš / Jano Svetlan Majerčík (Viac ako len koncert v kruhu) – Lahodnosti, 14.00
  • Richard Müller (´22 TOUR) – Dom kultúry, 19.00
  • Sám Sebou (Club tour 2022) – Rock Fabric, 20.00

Považská Bystrica:

  • Sima & Nerieš / René Rendy & Cicoband – Športová hala, 19.00

Prešov: 

  • Štěpán Filípek & Katelyn Bouska – Divadlo Viola, 18.00
  • DRŤ (Slovenská Tepláreň) – Wave~centrum nezávislej kultúry, 19.00

Púchov:

  • Smola a Hrušky / Totální nasazení (Totální Hrušky tour / 25 rokov Smola a Hrušky) – Queen’s Pub, 20.00

Radošina:

  • Horkýže Slíže – Emer Club, 23.30

Rožňava:

  • Secret Session / Pre tých, čo krásu unesú – Kultúrno-kreatívne centrum Kláštor, 20.00

Skalica:

  • Double L / Duncan Grey / Andy Smitth / Orbith / DJ Hold / Mycell / Ozi (Stage 2022) – Orlovňa, 20.00

Tatranská Lomnica:

  • Thomas Tracy & Tasun (Slovenská Tepláreň) – Tatranský vinohrad, 16.00

Trenčín:

  • Wychitawacs / Detekm / Rafo (Slovenská Tepláreň) – Coffee Sheep, 18.00
  • Houba / Redy Krýgl / Uhol Dopadu (Slovenská Tepláreň) – Klub Lúč, 19.00
  • Heľenine oči – Piano Club, 20.00
  • DJ Tommy (Saturday Night) – 3plex Club, 22.00

Trnava:

  • SBA / Dimezia X / Nekultura (Slovenská Tepláreň) – Zelený kríček, 19.00
  • Supple People (2002 – 2022) – 10Bar, 20.00

Trstice:

  • Marika Rossa / Emtydee / DJ LIL KR / Zeekay – Red5club, 21.00

Zákamenné:

  • DJ Joe-Joe / DJ Spirit / DJ Sunday (American weekend) – Discoclub Kuvajt, 21.00

Žilina:

  • Eniel / Déva / Jerusalem / Lakeside X (Religion Night Tour) / DJ Pe3Vax / DJ Mirage / DJ Skodis – Smer klub 77, 18.00
  • Ruky od múky / Monoplastic / Grayhole (Slovenská Tepláreň) – Stanica Žilina-Záriečie, 19.00
  • Stolen Money & Hello Brian (Slovenská Tepláreň) – KC Hoffman

Nedeľa 20. 11. 2022

Bratislava:

  • Metropolitný orchester Bratislava, dirigent Dušan Štefánek (Operetné melódie židovských skladateľov) – DK Zrkadlový háj, 17.00
  • Spevácky zbor mesta Bratislavy, umelecký vedúci Adrian Kokoš (Spomienka na zbormajstra Ladislava Holáska) – Dóm sv. Martina, 19.30

Gbely:

  • Fragile – Dom kultúry, 17.00

Humenné:

  • Katka Koščová a Daniel Špiner – History Art & Music Club, 19.00

Lozorno:

  • Preßburger Klezmer BIG Band (Slovenská Tepláreň) – Centrum kultúry a vzdelávania, 18.00

Martin:

  • Javorové husle / Múzy tvorivé (Predadventný koncert z cyklu koncertov Vianočný oriešok) – Rímskokatolícky kostol sv. Martina, 17.00

Prešov:

  • FS Dúbrava (Črepy osudu) – Divadlo Alexandra Duchnoviča, 17.00

Spišská Nová Ves:

  • FS Železiar (Taka tota naša nouta) – Kino Mier, 16.00

Trenčín:

  • Chris Ellys & Veronika Kostková (Rozhranie na vlastných nohách) – Coffe Sheep, 18.00
  • Richard Müller (´22 TOUR) – Dom armády, 19.00

Trnava:

  • Ivan Šiller (b minor) – Kultúrne centrum Malý Berlín, 19.00

Žilina:

  • János Egri Jr., Dávid Hodek a Áron Hodek (Žijúce legendy – part1 – Egri János) / Duo Farsa – Smer Klub 77, 18.00

Pondelok 21. 11. 2022

Bratislava:

  • Maha Sohona / Eye Of Void / Old Tomb – Kulturák klub, 19.00

Modra:

  • Matej Tále (Slovenská Tepláreň) – Lýceum, 18.00 

Piešťany:

  • Jam Session jazzových hudobníkov – La Musica, 19.30

Prievidza:

  • Desmod (Teatro Set 2022) – Art point / kino Baník, 19.00

Utorok 22. 11. 2022

Bratislava:

  • Musica Aeterna, umelecký vedúci Peter Zajíček / Vox Aeterna, zbormajsterka Zuzana Buchová Holičková (Sancta Caecilia VII) – Katedrála sv. Martina, 18.00
  • Bubnovačka orchestra s Rytmika.sk – DK Lúky, 18.00
  • Elena Letňanová (Klavírny recitál) – Malá sála Slovenskej filharmónie, 19.00
  • Evolet (Slovenská Tepláreň) – Staromestská knižnica, 19.00 
  • Hang Massive – Majestic Music Club, 20.00
  • Andrej Šeban (Tutné 2022) – SD Nivy, 20.00

Hlohovec:

  • Sestry Bacmaňákové / Orions a ďalší (Galavečer) – Kino Úsmev, 18.30

Košice:

  • DJ Miklei (Slovenská Tepláreň) – Kino Úsmev, 17.00
  • Koncert študentov konzervatória a hostí – Koncertná sieň konzervatória, 17.00
  • Marco Mendoza & Band – Collosseum Club, 19.00

Pezinok:

Desmod (Teatro Set 2022) – Dom kultúry – Veľká sála, 19.00

Blížiace sa podujatia

(inzercia)

November 2022
Stromoradie, hudobný klub
Prešov

16.11. Akustika
17.11. Nerez a Lucia
24.11. Korben Dallas
26.11. B.D.H.S.

viac info a lístky: Stromoradie

29. november 2022
Preßburger Klezmer Band
V-klub, Bratislava

Stálica (nielen domácej) world music – Preßburger Klezmer Band napriek takmer 30-ročnej existencii stále prekvapuje novými zaujímavými projektmi. Kapela, ktorej vizitkou je deväť CD albumov a dve „elpéčka“, prestížne ocenenie Radio_head Award, očarila divákov na stovkách koncertov nielen u nás doma, ale aj v desiatkach európskych krajín a zámorí, prichádza opäť raz s niečím špeciálnym. Aj keď len prednedávnom prezentovala nový CD/LP album Korene / Roots (ktorý aktuálne boduje v prestížnom rebríčku World Music Charts Europe), nezaháľa a opäť prináša niečo osobité, ako to už naznačuje veľavravný názov nového projektu – Preßburger Klezmer BIG Band.

viac info a lístky: Predpredaj.sk

23. november 2022
Marco Mendoza
Randal Club, Bratislava

Marco Mendoza je známy zo svojho pôsobenia napríklad v skupinách The Dead Daisies, Whitesnake, Journey, Thin Lizzy, Ted Nugent, Blue murder… ,tentoraz k nám zavíta opäť so svojím sólovým produktom a nadväzuje tak na veľmi úspešné turné „Viva la rock“, ktoré odštartoval už predminulý rok.

viac info a lístky: Predpredaj.sk 

Hudba do regiónov
celé Slovensko
Asociácia Hudobných Klubov Slovenska

16.11.2022 Hello Brian – Randal, Bratislava
18.11.2022 CYBO / Head2Down / Mad Frequency / Nekultúra – Smer KLub 77, Žilina
26.11.2022 Mass Perception / Jamming with the devil – Smer Klub 77, Žilina
10.12.2022 Berlin Mansom – Orlovňa, Skalica
16.12.2022 Fats Jazz Band – Blue Note, Nové Mesto nad Váhom
17.12.2022 Maowlau & Val – Orlovňa, Skalica
29. november 2022
Cimbal Brothers
Primaciálny palác – Zrkadlová sieň, Bratislava

Po dvoch rokoch opät v exkluzívny koncert filmovej hudby v cimbalovej verzii v Bratislave.

Cimbalista Feri Reiner a jeho Cimbal Brothers sa opäť predstavia v Slovenskej metropole v plnej zostave, tentokrát v krásnom Primaciálnom paláci – v Zrkadlovej sieni.

Bratislavský Primaciálny palác sa na 90 minút ocitne v tónoch plných filmovej hudby a romantickej atmosféry!
Forrest Gump, Harry Potter, Game of Thrones, Titanic, Posledný Mohykán a mnohé ďalšie filmové soundtracky zaznejú 29.11.2022 o 19:30 v centre Bratislavy v úplne iných aranžmánoch na aké ste boli zvyknutí!
Doprovodnou súčasťou bude aj SLÁČIKOVÉ KVINTETO, ktoré tvoria sólisti popredných orchestrov doma či v zahraničí.

viac info a lístky: Predpredaj.sk

Ak chcete, aby sa v našich prehľadoch objavili aj Vaše podujatia, napíšte nám na email koncerty@mojamuzika.sk. Uveďte názov podujatia, miesto, mesto, dátum a čas.

text: Jozef Husovský
titulná foto: Pohoda Festival

 

VSTUPENKY

Prečítajte si

Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.