Kam na koncert?

TERROR mieri do Bratislavy už 14.2.2011

Toto bude na slovenskú jedna z hardcorových akcií roka! Do slovenského metropolu Bratislavy mieria velikáni scény v podobe kalifornskej formácie TERROR, ktorú ďalej doplnia kapely FIRST BLOOD, Lionheart a BackTrack. Koncert sa uskutoční 14.2.2011 v klube Randal, vstupenky sú už teraz k predaji v sieti Ticketportal.

Kapela TERROR vznikla v roku 2002 v Los Angeles a od samého začiatku na seba strhla pozornosť svojou hudbou, ktorá je dokonalou zmesou „old school“ HC, thrashu a punku. TERROR sú známi tým, že tvrdohlavo odmietajú akékoľvek hudobné módne vplyvy a s neústupčivosťou sebe vlastnou si idú svojou cestou, bez toho aby sa museli obzerať napravo alebo naľavo. TERROR sú kapelou, ktorá sa teší masovej priazni mladého publika, ktoré ju spoločne s HATEBREED uznáva ako hlavné ikonu modernej hardcorovej scény. Nahrávky One with the Underdogs (2004), lowest of the Low (2005), Rhythm Amongst the Chaos (2007) alebo predposlednej The Damned, The Shamed vykopli kapelu do popredia zámorskéj a neskôr aj európskej scény, pričom popularitu si poctivo budovali aj preslávenými živými vystúpeniami, ktoré sú zvyčajne plná stagedivingu, circle pitu a ďalších podobných radovánok. Bez preháňania možno tvrdiť, že na svojich koncertoch dokážu, ako jedni z mála, navrátiť medzi fanúšikov srdečnú atmosféru hardcorových akcií, ktorá akoby už z koncertných sál pomaly vypchala. TERROR tak v kladnom zmysle nadväzujú na prácu svojich uznávaných a vzývaných kolegov ako sú CRO-Mags alebo AGNOSTIC FRONT a pokračujú tak v nasmerovaní pôvodnej hardcorovej línie. V minulom roku nahrali a vydali obrusu novú dosku nazvanú „Keepers of the Faith“, ktorej názov plne vystihuje význam kapely TERROR na súčasnej HC scéne.

Ako support sa predstavia ďalšie zaujímavé spolky, konkrétne ďalší Kaliforncania FIRST BLOOD, s bývalým členom Terror Carlom Schwarzom za mikrofónom, ktorí predstavia svoju aktuálnu platňu s názvom „Silence Is Betrayal“. Ďalej sa pripravte na kapely LIONHEART s novým albumom „Built On Struggle“ a tiež na formáciu BACKTRACK z New Yorku.

Viac informácií o tomto hardcorovom sviatku nájdete na webe www.obscure.cz.

pondelok 14.2.2011, Bratislava – Randal Club

www.myspace.com/terror 

www.myspace.com/firstblood 

www.myspace.com/lionheart 

www.myspace.com/backtrackband 

www.obscure.cz

http://www.randalclub.eu/

http://www.ticketportal.sk/

Prečítajte si

Comments are closed.