Kam na koncert?

Roxette si vybrali ako predkapelu košických Peter Bič Project

Švédska legenda Roxette, ktorá sa predstaví Slovensku 6. júna v košickej Steel Aréne v rámci svetového turné si už vybrala svojho predskokana. Bude ním šestica kvalitných hudobníkov pod menom Peter Bič Project. „Roxettu sa spomedzi iných hudobníkov a kapiel zapáčila naša hudba a práve naša kapela. Manažment Roxette si vybral určite správne,“ dodal Peter Roško, manažér skupiny Peter Bič Project.

„Kapelu Roxette mám veľmi rád od svojho detstva, páčia sa mi ich piesne. Sme veľmi radi, že si nás vybrali. Na koncert sa veľmi tešíme a pozývame vás na túto skvelú šou.“ – poznamenal Peter Bič, frontman PBP.
„Možnosť vystúpiť pred legendárnou formáciou akou je Roxette vnímam ako veľké plus pre našu kapelu. Zahrať si pred veľkým publikom a ešte pred hudobníkmi takého formátu bude pre mňa veľký zážitok,“ vyjadrila sa speváčka PBP Dáška Kostovčík.

Peter Bič Project má za sebou na konte úspešný album so singlami Dážď, Chceme to a aktuálny singel Sometimes. Skupina v minulom roku odohrala desiatky koncertov v rámci jesenného turné. Kapela momentálne pripravuje nový videoklip k singlu Sometimes. Odohrá množstvo letných festivalov, kde PBP predstavia už aj nové piesne. Na jeseň sa Peter Bič Project chystá na slovenské turné s Danom Bártom, kde ako hosť vystúpi aj Dara Rolins.

redakciu informoval Peter Roško, manažér Peter Bič Project

foto: archív PBP

 

Prečítajte si

Comments are closed.