Kam na koncert?

RÓBERT MIKLA A SKUPINA PROJEKT VYRÁŽAJÚ NA KONCERTNÝ TRIP

Nekonečný rebel Róbert Mikla so skupinou Projekt pokračuje v sérii koncertov, aby cez autentickú rockovú šou odprezentoval debutový album Niečo je vo vzduchu, z ktorého bol prvým singlom eurovízny song Oheň a vzduch. Aktuálnymi vecami rotujúcimi v rádiových éteroch sú nadupaná skladba Nie som pánom času a balada Keby zastal čas.

Najbližšie Róbert Mikla & Projekt vystúpia v sobotu 22. januára v žilinskom Smerr Pube. Na druhý deň sa zúčastnia benefičnej akcie Objatie tónov v Leviciach a koncertný trip zakončia v utorok 25. januára o 19.00 hod. v kaviarni Vea v bratislavskej Eurovea Galleria.
Mimoriadnou spoločenskou udalosťou bude predovšetkým benefícia Objatie tónov, kde sa R. Mikla predstaví spolu s Vidiekom, Mishou, Old School Brothers, Patríciou Vittek, Jánom Mitaľom feat. Gionno, Mariánom Grexom feat. GREXABAT, či LeRou. Spoločným menovateľom celej akcie sú zdravotne postihnuté deti a pacienti s mentálnym postihnutím Zariadenia sociálnych služieb Domum v Krškanoch, ktorí si pozvali aj priateľov z ostatných organizácií venujúcich sa starostlivosti o mentálne a zdravotne postihnuté deti z Nitrianskeho samosprávneho kraja. „Priznám sa, že som zvedavý, lebo moje informácie hovoria o veľkolepej akcii. Teším sa na muziku, muzikantov a najmä na ľudí, ktorí prídu. Som si istý, že v Leviciach strávime popoludnie v príjemnej atmosfére. Keďže k úspechu celej benefície chceme prispieť aj my, play list sme vyskladali z našich rezkejších vecí, no chýbať nebudú ani pomalšie a tanečnejšie piesne,“ pozval na Objatie tónov Robo Mikla.

Na koncertné pódia v Bratislave sa vracia R. Mikla po viac ako polroku. V marci krstil v hlavnom meste album Niečo je vo vzduchu a posledným vystúpením bola benefícia v Dúbravke. Zážitok z koncertu v kaviarni Vea v Eurovea Galleria určite znásobí aj exkluzívny výhľad na Dunaj a kombinácia rockových verzií so skladbami v unpluggedových úpravách. „Na náš posledný bratislavský koncert máme úsmevnú spomienku, pretože ráno sme sadli v Bardejove do auta, prešli celé Slovensko, odohrali hodinu a pol, zbalili nástroje a vrátili sa naspäť do Bardejova. Hoci nám po 24-hodinovej šichte nebolo všetko jedno, dnes sa na tom už len zabávame,“ zaspomínal si R. Mikla.
Celý album Niečo je vo vzduchu si môžete vypočuť na www.robertmikla.sk. „Ak máte chuť stretnúť sa so mnou a kapelou na koncerte vo vašom okolí, napíšte mi, prosím, poštu na facebook alebo cez e-mail na webovej stránke. Ak nám dáte tip na rockový klub vo vašom meste, určite veľmi radi prídeme,“ dodal Robo Mikla.

Imrich Makó, PR manažér

Foto: Robert Rybársky

www.robertmikla.sk

Prečítajte si

Comments are closed.