Kam na koncert?

Brutal death metalisti Putrid Pile v rámci európskeho turné aj u nás

7.5.2010 sa bude v Košickom Collosseum Clube konať zase po pomerne dlhej odmlke koncert pre našich brutal/death grinderov. Je pravda, že sa ešte stále bavíme o metale, len sa jedná o jeho tvrdšiu tvár. Každá zo zúčastnených kapiel bude mať vlastne premiéru, nielen v Košiciach, ale dokonca na Slovensku.

Ako headliner večera sa predstaví Shaun LaCanne so svojou kapelou, alebo lepšie povedané one man band projektom s názvom PUTRID PILE z Wisconsinu. Tí, ktorí danému žánru holdujú vedia, že kapela vznikla v roku 1995 a od tej doby má na svojom triku už 3 plnohodnotné dosky. Posledná má názov „ House Of Dementia (2009) „, ku ktorému sa koná samotné turné. Jedná sa o šialenú porciu brutálneho death grindu prepletaného divokými gitarovými riffmi a gutturálnym vokálom striedaným so zvrátenými výkrikmi hrôzy z domu demencie …

Ďalšou skvelou kapelou večera sú už pomerne známi nemecký technicko/brutálny DEFEATED SANITY. Kapela je na scéne už od roku 1994 a má na svojom konte 3 dlhohrajúce albumy. V Košiciach Vám naložia tú najbrutálnejšiu porciu brutálneho/technického death metalu zo svojho horúceho albumu s názvom „ Chapters of Repugnance (2010) „. A akoby brutality nestačilo, na vokáloch sa po prvý krát na EU turné predstavia s majstrom gutturálnych vokálov A.J. Maganom ( ex-Disgorge US, ex-Deprecated), ktorý album aj naspieval.

Treťou brutalitou je Škótska techno/slam kapela CEREBRAL BORE, ktorá okrem iného bude sprevádzať na EU turné aj mocný Devourment ( to len na okraj ). Posledný počin je z roku 2006 s názvom „ The Dead Flesh Architect „, ktorý je veľmi šťavnatý.

No a na záver, ako to už býva zvykom, Vám predstavím kapelu, ktorá večer otvorí ako prvá. SCATORGY sú chalani z UK alebo ak chcete Anglicka a hrajú celkom príjemný brutal death v jeho americkej nefalšovanej forme. KEEP IT FUCKIN´ BRUTAL !!!

7.5.2010 ( piatok ), Košice ( Collosseum Club ), začiatok: 18:00, vstup: 7€ (so vstupenkou z koncertu SIX FEET UNDER 5€ !!!)

redakciu informovala EPL Agency

Prečítajte si

Comments are closed.