Film

Sexi šesťdesiatnička Balzerová zviedla už vyše 700 tisíc Čechov!

Čakať vyše 20 rokov na veľkú filmovú úlohu sa Eliške Balzerovej vyplatilo. Čerstvá šeťdesiatnička je v novej komédii Ženy v pokušení viac sexy, než kedykoľvek predtým, takže do českých kín  zviedla za šesť týždňov už vyše 700 tisíc divákov! Taký veľký počet divákov jej zaručuje popri americkom veľkofilme Súboj Titanov stále titul najnavštevovanejší film v Čechách!

Vo filme Ženy v pokušní ako frivolná bývalá herečka Vilma pomáha svojej dcére s hľadaním nového partnera za výdatnej asistencie vnučky. A nezabudne si popri tom sama užiť nové milostné dobrodužstvá, odhaliť zástup svojich bývalých  milencov a dokonca aj samu seba…Stále príťažlivá Balzerová zaujala nielen svojim šťavnatým hereckým výkonom, ale aj odvahou nafotiť v zrelom veku akty. S výsledkom niekoľhodinového pózovania bola natoľko spokojná, že odmietla akokoľvek vylepšovať zábery retušom. Napokon, ako tvrdí, ani ona sama nie je vylepšená. „Áno, nemám žiadnu plastiku, na rozdiel do filmovej Vilmy.“

Pribudne k Balzerovej početným mužským trofejám aj Jiří Macháček ? To zistia už čoskoro aj diváci na Slovensku. Filmový hit tohtoročnej sezóny Ženy v pokušení od režiséra Jiřího Vejdělka, ktorý ním prekonal  svoje úspešné filmy Účastníci zájazdu a Václav, bude mať slovenskú premiéru 10. júna.

text: Garfieldfilm
foto: archív

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Film