LodenicaNovinkyKam na koncert?Festivaly

VÁCLAV NECKÁŘ NA LODENICI 2015!

Posledný prázdninový víkend, teda 27. až 29.augusta bude v roku 2015 prebiehať už 17.-ty ročník rodinného country festivalu LODENICA v areáli piešťanského autocampingu Lodenica.

Organizátori už zverejnili prvé mená, na ktoré sa môžu tešiť fanúšikovia tento rok. Věru Martinovú, Čechomor, či Zuzku Smatanovú doplní najnovšie aj Václav Neckář!

Stalo sa už milou tradíciou, že popri najväčších hviezdach country, folku a trampskej hudby vystúpi na pódiu v piešťanskej lodenici aj známa legenda pop-rockovej hudobnej scény a tak tomu bude aj v roku 2015.

Svoje najväčšie hity zaspieva Václav Neckář, ktorý sa na Lodenici predstaví premiérovo v doprovode svojho brata Jána a skupiny Bacily v piatok 28.augusta.

„Ak chceme, aby Lodenica prežila – musíme program správne vyvážiť a popri kvalitnej folkovej, trampskej či country produkcii priniesť aj overené ťaháky, či kapely, ktoré sme dlho, alebo nikdy nemali možnosť vidieť na našich pódiách…Myslím, že do tejto kategórie jednoznačne patrí aj Václav Neckář – a ja sa už teraz teším na Mýdlového princa, či najnovší megahit Půlnoční pod piešťanským letným nebom v lodenici..“ ozrejmil dramaturgiu festivalu organizátor Dušan Drobný.

Václav Neckář je späť a v takmer pôvodnej forme po vážnych zdravotných komplikáciách pred viac ako desaťročím, čoho dôkazom je aj plný koncertný kalendár. Aj piešťanské publikum sa tak na záver leta môže tešiť na najväčšie hity Lékořice, Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě, Čaroděj dobroděj, Kdo vchází do tvých snů má lásko, Mademoiselle Giselle, či spomínaného Mýdlového princa, Půlnoční a mnoho ďalších.

Jeho najväčšie hity v súčasnosti bodujú aj na divadelných doskách, kde mal 12.marca premiéru nový český muzikál Mýdlový princ, kde najväčšie Neckářove hity interpretujú Martin Dejdar, či Sagvan Tofi. Mimochodom, aj sám interpret sa objaví v muzikáli – aspoň na obrazovke…

Lodeničiarske publikum sa však môže na jeho hity tešiť naživo už v piatok 28.augusta na Lodenici 2015!

Vstupenky na festival už v predaji v sieti Ticketportal v akciovej cene 17,-€ iba do konca mája. Limitovaný počet 150ks VIP permanentiek je v cene 40,-€.

Všetky vstupenky platia aj na bonusový deň, ktorým už tradične Lodenica začína – štvrtok 27.augusta 2015.

zdroj: Ján Kakaščík

Prečítajte si

Comments are closed.