Novinky

NO NAME predstavujú nový klip k skladbe „Povedz mi“!

Kapela NO NAME má nový videoklip! Novinku k skladbe „Povedz mi“ nakrúcal líder skupiny Igor Timko v Prahe. Hlavnými postavami filmového príbehu sú baletka Anna Vágnerová a skateboardista Jiří Hronek, medzi ktorými to iskrí aj v reálnom živote. Klip k skladbe „Povedz mi“ režíroval Juraj Lehotský, ktorý pri nakrúcaní využil aj nečakaný pád na skateboarde. Okrem klipu stíhajú chalani z NO NAME aj mnoho ďalších aktivít. Medzi koncertovaním skúšajú nové piesne a nahrávajú album. Líder Igor Timko má za sebou aj úspešnú premiéru v Slovenskom národnom divadle, kde triumfoval v muzikáli Móric Beňovský!

Hudobná stálica – kapela NO NAME predstavuje videoklip k skladbe „Povedz mi“. Klip nakrúcal líder skupiny Igor Timko v metropole Českej republiky. V novom klipe hrá baletka Anna Vágnerová a skateboardista Jiří Hronek. Z kapely NO NAME hviezdi v klipe spevák Igor Timko, ktorý je s klipom nadmieru spokojný.

https://www.youtube.com/watch?v=ZEdHbxlrq5c&feature=youtu.be

„Úplne ideálne je, ak sa podarí dostať „na plátno” to, čo si zaumienite. Už večer po nakrúcaní som videl spokojnosť na tvárach celého realizačného tímu. Navyše, ak ste pripravený, zahrajú vám v klipe aj náhody. V záverečnom momente pri texte „len jeden deň, čo nebol dokonalý“ sa Jirka Hronek geniálne zrúbal na skateboarde. Okamžite zaznel výkrik režiséra, že to berie. Jirka spadol tak dokonale, že by to nezopakoval, ani keby chcel.“ Smeje sa líder skupiny Igor Timko.

klip6Z výsledku filmovania sa tešia aj ostatní členovia NO NAME. Videoklip k skladbe „Povedz mi“ režíroval Juraj Lehotský. Dej klipu je rovnako ako pieseň o tom, ako si ľudia komplikujú život, a pritom prehliadajú sféry skutočného šťastia. Sympatie hlavných postáv videoklipu vraj nie sú hrané.

„Už pri kastingu sme si všimli, že sa nám hlavné postavy akosi majú k sebe. Mladí nemuseli nič hrať, aj tieto sympatie pomohli videoklipu. Najväčšiu radosť mám z toho, že sa klip páči celej kapele. Ja som bol pri nakrúcaní väčšinu času a už som sa nedokázal odosobniť od hotového videa. No reakcie chalanov boli super a na spomínanom páde sa rehotali hodnú chvíľku.“ Vysvetlil s radosťou Igor Timko.

igor 1Pieseň „Povedz mi“ je prvý singel z pripravovaného albumu kapely NO NAME. Autormi skladby sú bratia Dušan a Igor Timkovci, ktorí majú na konte aj megahit „Na, na, naa“.

„Pesnička „Povedz mi“ má už stabilné miesto v našom hodinovom programe. Začali sme ju hrávať v momente, kedy sme ju pustili do éteru slovenských a českých rádií. Aktuálne pracujeme na novej platni, takže medzi koncertami skúšame, popritom stíhame byť rivalmi v kategóriách otec a manžel roka.“ Vtipne uzavrel Igor Timko.

klip10Fanúšikovia NO NAME sa môžu tešiť aj na ďalšie nové skladby z pripravovaného albumu, ktorý vyjde na jeseň tohto roku. Kapela NO NAME hrá v zostave Igor Timko, spev, Dušan Timko, gitara, Ivan Timko, bicie, Roman Timko, gitara, Vilo Gutray, basová gitara a Zoli Sallai, klávesy. Spevák Igor Timko exceluje nielen s kapelou NO NAME, ale aj s košickým Štátnym divadlom. Nedávno sa frontman úspešnej kapely predstavil v muzikáli Móric Beňovský vo vypredanom Slovenskom národnom divadle v Bratislave. Na premiéru slovenského muzikálu prišli fanúšikovia z Bratislavy, aj zo Zlínskeho kraja, ktorí chodia na koncerty NO NAME. Všetky novinky a informácie o skupine NO NAME nájdete na www.no-name.sk.

zdroj: Nora Krchňáková

foto: archív No Name

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky