Festivaly

Sundance party 2009 na Domaši

Sundance 2008

Sundance 2008

Aj keď ste sa o dátume a mieste 2. ročníka SunDance 2009 Open Air Beach Party mohli dozvedieť už z predchádzajúcej info k SunDance in the Club Tour, prinášame Vám prvé aktuálne informácie k tejto párty.

SunDance sa bude aj tento rok konať na nezmenenom mieste v rekreačnej oblasti Domaša-Dobrá, na pláži rekreačného zariadenia Dobranská Zátoka a to v piatok a sobotu 17.- 18. júla 2009 za účasti viacerých popredných DJov. Oproti minulému ročníku pre Vás organizátori pripravili tento ročník 2 – dňovú párty elektronickej tanečnej hudby, takže sa je určite na čo tešiť. Už teraz Vám môžeme potvrdiť začiatok celej párty, ktorá začne v piatok o 17:00 a program sa skončí po 12 hodinách o 5:00 ráno. Pokračovanie začne v sobotu cca o 10:00, kedy sa začne takzvaná DJs Free Zone, kde vystúpia mladé dj talenty, ktoré sa už teraz môžu prihlasovať so svojimi údajmi, kontaktom ako aj s linkom na svoj promo set na info@njoy.sk. Vybraní djs dostanú priestor v spomínanej DJs Free Zone v sobotu v čase od 10:00 do 17:00.
Tak ako v piatok aj v sobotu začne hlavný program o 17:00 a potrvá znova 12 hodinovým kolotočom djov elektronickej tanečnej hudby.
Na spomenutej pláži bude pre Vás aj tento rok pripravených 1000 m2 piesočného tanečného flooru, veľkoplošné projekcie a množstvo dekorácii.
Organizátori pre Vás tento ročník pripravili taktiež stanové mestečká priamo v areáli párty a v jej bezprostrednej blízkosti, ale o ubytovanie nie je núdza ani v blízkych hoteloch, ubytovniach a súkromných chatách.

LINE UP:
MICHAEL BURIAN, BREETH, JOZEF MIHALIK, ROBERT BURIAN, FLOWER, BIDLO AKA DJ AQUA, EKG, PEETBOY, TEEF, SEMI STEF, FOLLY, BEAT, AZBEST, ROBIN, STAN, PAUL G…
Viac potrebných info ako aj jednotlivých djs, ktorí vystúpia na SunDance 2009 sa dozviete v ďalších info a taktiež na stránke www.sundanceparty.sk

Vstupenky nájdete na www.ticketzona.eu

Prečítajte si

Comments are closed.