Festival RudavaFestivaly

Summerbeach Rudava s afrodiziačným nápojom Jazz Drink!

Rudava 2008

Rudava 2008

Na festivale Summerbeach Rudava si budete môcť vychutnať novinku na slovenskom trhu – Jazz drink. Aj vďaka tomuto povzbudivému drinku sa budeme môcť spoločne zabávať dlho až do ranných hodín. Nápoj osvieži dokonca aj organizátorov počas prípravného campu, v ktorom budú pracovať na dotiahnutí posledných organizačných príprav v období dvoch týždňoch pred festivalom. Tento nápoj prepožičial svoj názov dokonca aj šachovému turnaju Jazz Drink Open 2009. Čo však vlastne Jazz Drink je?

Jazz je úplne nový lahodný nealkoholický nápoj s afrodiziačnými a osviežujúcimi účinkami. Podiel účinných látok (guarana, maca) vytvára spolu s prírodnými príchuťami harmóniu exotických chutí. A exotikou môže naplniť dokonca váš večer či noc, keďže má afrodiziačné účinky 🙂 Jednoduchá zmyselná chuť s nádychom vanilky a citrónu i limetkovo zelená farba ukrytá v špeciálne navrhnutej fľaši oslovujú množstvo mladých ľudí v Rakúsku i Nemecku. Teraz príchadza Jazz – Maca drink šíriť lásku v 250 ml fľašiach aj na Slovensko. A aj na Rudavu :-). Všetci veríme, že toto osvieženie v podobe Jazz drinku umocní a rozprúdi perfektnú atmosféru na Rudave a vám prinesie troška vzrúša a osvieženia vďaka svojím účinkom:-)!

Pripomíname, že najšportovejší festival na Slovensku – Summerbeach Rudava 2009 sa bude konať 24.- 26.júla v rekreačnom stredisku Rudava pri Malých Levároch. Na troch stage-och  (Main stage, Electronic stage, Ska a reggae/DNB a Jungle Stage) vystúpi viac ako 70 interpretov, medzi ktorými nebudú chýbať najväčšie hviezdy súčasnej slovenskej scény ako I.M.T.Smile, Katka Knechtová, HEX, Hudba z Marsu, Polemic, Ska2tonics, Karpina, Smola a Hrušky či hviezdny David Koller z Čiech v sprievode sláčikového miniorchestra. Takisto nás čaká 7 turnajov v beachvolejbale, beachfutbale, paintballe, stolnom futbale, šachu a vodných športoch! Zložiť stan si môžete v stanovom mestečku – festivalovej dedine, ale taktisto sa aj ubytovať v stanovom hoteli Kempingski, kde ťa uvíta milá recepcia a čaká ťa postavený stan s karimatkami, dekami a malým prekvapením. Kvôli vysokému očakávanému počtu návštevníkov budú dokonca posilnené vlakové spojenia vďaka spoločnosti ZSSK v smere do Veľkých Levár.

Predpredaj vstupeniek je spustený exkluzívne na predpredajných miestach siete EVENTIM.SK a bude ukončený vo štvrtok 23. júla 2009 (vo večerných hodinách). Celofestivalovú permanentku, ktorá platí aj do športového areálu, si stále môžete kúpiť za € 17. Na mieste zaplatíte € 20 za celofestivalovú permanentku, € 15 za dennú vstupenku a € 2 za vstup len do SportZone. Zoznam predajných miest nájdete na www.rudava.sk v sekcii Vstupenky.

Už onedlho sa stretneme na Rudave!

Prečítajte si

Comments are closed.