Festivaly

Stredisko Poľany na Domaši ožíva!

Už tento piatok 26.6.2009 sa na Domaši otvorí letná sezónu plná, slnka, vody, ale aj muziky. Po rituálnom odomknutí vody bude strediskom znieť hudba v podaní momentálne najúspešnejšej vranovskej kapely Velvet Stone, hrajúcej alternatívny rock vystavaný na riffoch, predstavia sa aj River Stone z Trebišova. Isto si pamätáte na minuloročné augustové bláznenie Heľeniných Očí na Domaši. Tentoraz menia miesto, ale nesmrteľné Trim ho, Mariana opäť zabavia všetkých návštevníkov. Po nich sa predstaví spriatelená kapela Velvet Stone, popradská kapela City a napokon piatkový večer uzavrie hodinovým vystúpením Samo Tomeček so svojou kapelou Free Inna Cage. O pol noci sa sa začne afterparty na Atlantiku, ktorou nadránom privítame slnko.

„Sobotu sme poňali skôr voľnočasovo, preto sme pripravili pre návštevníkov turnaj v plážovom volejbale, nafukovacie atrakcie pre deti, či hasičský pretek o pohár starostu. Podľa mňa sa deti najviac vyšantia nielen vo vode, ale aj počas programu, ktorý pre nich pripravil BOBORLAND DEŤOM“, prezradil spoluorganizátor Tomáš Oravec. Deti budú súťažiť od pol druhej o zaujímavé ceny, keď budú musieť zdolať rôzne stanovištia s netradičnými prekážkami. Novinkou pre návštevníkov Domaše bude tzv. AQUAZORBING, teda chodenie po vode.

Za portál edomasa.sk chceme pripomenúť, že  R.O. Domaša je pýchou nášho regiónu a po dlhých rokoch sa stredisko Poľany osamostatnilo, čo naštartovalo mnohých ľudí. Výsledkom sú nielen pokosené pláže, čisté sociálne zariadenia a každodenná starostlivosť o stredisko.

Vstup na piatkový program sú 2 EUR a na sobotu 1 EUR. Milé a zároveň symbolické.

Domaša Poľany 2009

Domaša Poľany 2009

Prečítajte si

Comments are closed.