Novinky

AquaDance už tento víkend.

Leto sa nám nezadržatelne blíži a s ním aj množstvo letných festivalov a parties. Jednou z nich je AquaDance , otváracia letná tanečná párty na kúpalisku vo Vranove nad Toplou v sobotu 27.júna 2009, ktorú pre Vás pripravili EKG Night Club a dj agentúra NJOY.

Nakoľko organizátori počitajú s párty ako pravidelným eventom, ktorý bude otvárať letnú sezónu kúpaliska ako aj letný program EKG Night Clubu, pripravili pre Vás 2 x stage a to v areáli kúpaliska, kde bude hlavný open air stage a druhý v EKG Night Clube, ktorý je v areáli kúpaliska.

Hneď prvý ročník sa môžete tešit na zaujímavý lineup vystupujúcich DJs alebo lepšie povedané skôr DJanes.  Počas párty AquaDance s podtitulom Asian DJanes Tour sa Vám totiž predstavia 3 exotické   DJky z Indonézie – v Los Angeles žijúca a po celom svete pôsobiaca FEI-FEI (www.myspace.com/djfeifei) a sesterská dvojica z indonézskej Jakarty – SHARY (www.myspace.com/djshary) & LILY PITA (www.myspace.com/djpita).

Americká DJane a producentka s ázijskými koreňmi  FEI-FEI sa ako tornádo vrútila do sveta elektroniky.

V roku 2004 získala svoju prvú šancu na vystúpenie na Godskitchen, kde hneď zdieľala stage s Ferry Corstenom, Judge Julesom a ďalšími – a mixážny pult dokonca priamo s Eddiem Halliwellom. Tu si jej obratnosť všimli zástupcovia firmy Ecler, ktorí ju zaradili do svojho DJskými hviezdami nabitého Proteamu (Ricardo Villalobos, DJ Hell, Misstress Barbara, John Acquaviva etc.), s ktorým absolvovala svetové turné.

Jej debutové EP – Hangar One – sa už po niekoľkých dňoch usadilo v Top 10 v Beatport.com Charts.
FEI-FEI patrí k elitným umelcom uznávaných labelov Armada Music, Vandit Recording a ďalších, teší sa podpore obrov hudobného priemyslu ako Tiesto, Armin Van Buuren, Paul Van Dyk, Carl Cox, Above and Beyond či Eddie Halliwell.
FEI-FEI sa prezentuje veľmi nákazlivým štýlom – energicky mixovaného techna, trance a elektra. Vo svojich setoch zvládne zahrať až 30 trackov za hodinu. Hrá nekompromisne a sexy – a pozor…
… PRED JEJ SETOM SA NEZABUDNITE ZHLBOKA NADÝCHNUŤ – PRETOŽE POTOM UŽ NA TO NEBUDETE MAŤ ŠANCU…

Sestry LILY PITA a SHARY patria k najznámejším DJane Indonézie. LILY PITA hrá už od roku 1999, kariéra SHARY je kratučká, zato však veľmi strmá. Popri rezidentúrach v top kluboch Jakarty majú za sebou hrania vo väčšine významných klubov Indonézie, veľkú popularitu majú v celej juhovýchodnej Ázii – Malajzii, Číne, Japonsku.
Obe sa prichádzajú predstaviť vo svojom trance/progressive/electribe  B2B  sete, ktorý je rovnaký ako ony – pôvabný a energický…

Aby sme tejto trojici ukázali, že aj na Slovensku máme kvalitné zastúpenie DJingu ženského pohlavia na párty sa preto predstaví aj LACERTA (www.lacerta.sk) z Bratislavy, urcite známa slovenským kluberom.

Line up tejto párty doplnia taktiež domáci rezidenti  klubu FOLLY (www.myspace.com/deejayfolly) a BEAT (www.myspace.com/peterondik), djs spomínanej agentúry NJOY (www.njoy.sk)

Začiatok je nastavený na 19:00 a tí, ktorí sa budú schladzovať počas dňa v bazéne na kúpalisku sa môžu hneď po jeho zatvorení dostať do varu na AquaDance.

AquaDance

AquaDance

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky