NovinkyKam na koncert?Festivaly

ROCK POD KAMEŇOM: SNINA ZAŽIJE OHROMNÉ BURÁCANIE S VEĽKOLEPÝM MUZIKANTSKÝM VYVRCHOLENÍM

O necelé dva mesiace sa znova predstaví rockové šialenstvo. Rekreačná oblasť Sninské rybníky aj tento rok uchýli festival Rock pod kameňom na svojej pôde. Kruhy na rybníkoch, zem pod nohami sa bude triasť, skandujúci dav fanúšikov, to všetko spôsobia kapely zvučných mien už na 11. ročníku najvýchodnejšieho rockového festivalu na Slovensku.

Trojdňová party počas štvrtka, piatka a soboty, 8.-10. augusta prináša prívalovú vlnu kvalitnej muziky. Rock pod kameňom otvára svoje brány až o necelé dva mesiace, ale už teraz máme možnosť zhliadnuť kompletný line up. Vo štvrtok sa ako jediná predstaví  metalová opera pod vedením zakladateľa Tobiasa Sammeta, Avantasia. Avantasia prichádza predstaviť svoj najnovší štúdiový album The Mystery of Time. Chýbať nebudú viaceré známe mená, ktoré spoločne s Tobiasom odzneli na albume a sľubujú novú pódiovú až dvojhodinovú šou.

Piatok a sobota prinesú so sebou ako slovenských, tak aj zahraničných zástupcov rockovej, metalovej či punkovej scény. Ani tento rok nebudú chýbať viaceré mladé kapely, ktoré sa predstavia a spríjemnia letné dni svojou tvorbou v popoludňajších hodinách. Okrem iného sa predstavia Helloween, Stratovarius, Elvenking, Wanastowi Vjecy, Alkehol, Metropolis, Konflikt, Paranoid a ďalší…

1

Na festival Rock pod kameňom vás osobne pozýva –

HELLOWEEN

ELVENKING

DOGA

plagatCena permanentky na Rock pod kameňom je 26€ – cena potrvá, len do 27. júna 2013. Cena vstupeniek sa bude ďalej zvyšovať. Možnosť zakúpiť aj jednodňovú vstupenku v cene 20€, je jedno či jednodňovú vstupenku využijete vo štvrtok, piatok alebo sobotu.

Viac info na www.rockpodkamenom.sk

Text: Paľo Dráb

Info: www.rockpodkamenom.sk

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky