PohodaKam na koncert?

BAŽANT POHODA DEŇ_FM BUDE V UTOROK 3. APRÍLA 2012

Tradičný spoločný projekt agentúry Pohoda Festival a Rádia_FM – Bažant Pohoda Deň_FM – sa uskutoční už o týždeň, v utorok 3. apríla 2012. Priamo v Štúdiu číslo 5 v budove Slovenského rozhlasu sa bude takmer celý deň rozprávať o festivale Bažant Pohoda, uskutoční sa verejná tlačová konferencia a zahrajú niekoľkí zo slovenských interpretov, ktorí sa tento rok predstavia na trenčianskom letisku.

„Cez Rádio_FM prenesieme kúsok Bažant Pohody a leta na celé Slovensko. Tento deň bude mať veľmi špeciálnu atmosféru najmä vďaka našim hosťom a živým kapelám. Nenechajte si to ujsť už od rána,“ pozýva poslucháčov šéfdramaturg Rádia_FM Dušan Vančo.

„My sme radi, že takýto deň je,“ hovorí riaditeľ spoločnosti Pohoda Festival Michal Kaščák. „S takýmto bohatým celodenným programom ho spolu s Rádiom_FM pripravujeme už druhý rok po sebe, vlani sa nám veľmi páčilo už prebúdzanie v rádiu, kedy pomaličky prichádzali ľudia do Štúdia číslo 5, kde sa hralo už od rána. Rovnako tomu bude aj tento rok, opäť prídu aj hostia, ktorí sa pohybujú nielen okolo nášho festivalu, ale aj iných podujatí – ľudia, ktorí majú na starosti techniku, servis, bezpečnosť či iné zabezpečenia, takže ich pohľad nielen na náš festival, bude istotne zaujímavý.“

Čo sa týka hudobného programu, organizátori ho zatiaľ neprezradia, všetky mená slovenských interpretov budú totiž zverejnené na verejnej tlačovej konferencii. „Vlani sa nám úplne najznámejšie kapely podarilo potvrdiť už skôr, takže tento rok sme sa rozhodli, že na Bažant Pohoda Dni_FM zverejníme všetkých slovenských umelcov,“ pridáva Michal Kaščák. „Ale možno pribudnú aj ďalšie zahraničné mená, uvidíme…“

Program v Štúdiu 5 sa začne o 7.00 prvým koncertom, hrať sa bude do 9.00. O 11.00 je na programe verejná tlačová konferencia. Po prestávke sa opäť začne hrať a vysielať zo Štúdia číslo 5 o 15.00 až do 18.00, program akcie ukončí tradičná utorková relácia Pohoda_FM od 20.00 do 22.00.

V priestoroch budovy Slovenského rozhlasu na Mýtnej ulici v Bratislave bude už od rána otvorený aj stánok s občerstvením, ale aj Pohoda shop so špeciálnymi cenami na tričká a iné suveníry, ale aj knihy z vydavateľstva Pohoda Festival – román Pena dní od Borisa Viana sa bude predávať za 10 eur, detské leporelo Branislava Jobusa s krásnymi Ilustráciami Márie Slovákovej Na výlete do vesmíru len za 6 eur. V ponuke budú aj vstupenky na Bažant Pohodu 2012 – prvých 69 záujemcov si bude môcť zakúpiť permanentku za 69 eur, pričom súčasná cena je 85 eur. Predávať sa bude len jedna vstupenka na osobu, preto je potrebné priniesť si doklad totožnosti.

Viac informácií o podujatí nájdete na stránke www.pohodafestival.sk.

 text: Mário Gešvantner

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Pohoda