FestivalyOrange JOJ Music Summer

ORANGE JOJ MUSIC SUMMER – najväčší letný festival

Bratislava, 12. máj 2010. “S Orangeom to najlepšie z hudby a televízie JOJ“ je slogan, ktorým agentúra HIT Productiontelevízia JOJ a generálny partner Orange Slovensko pozývajú všetkých priaznivcov dobrej hudby a skvelej zábavy na sériu letných hudobných festivalov. Štyri podujatia festivalovej série sa uskutočnia počas prázdnin v obľúbených rekreačných oblastiach na Domaši, Ružinej, Duchonke a Orave. Tradičné festivaly, tradičné termíny a tradičné lokality, to všetko pod názvom ORANGE JOJ MUSIC SUMMER prinieslo spojenie televízie s festivalmi, ktorých generálnym partnerom je už takisto tradične spoločnosť Orange Slovensko.

Letné hudobné festivaly na Domaši, Ružinej, Duchonke a Orave patria už niekoľko rokov medzi najobľúbenejšie letné hudobné podujatia. V minulom roku zaznamenali kumulovanú návštevnosť takmer 80.000 ľudí. Vďaka programovým novinkám, ako aj s ohľadom na pripravovanú jedinečnú mediálnu a komunikačnú kampaň, očakávajú organizátori v tomto ročníku rekordnú návštevnosť, ktorá festivalovej sérii potvrdí pozíciu trhového lídra.

Osvedčená festivalová dramaturgia už tradične spája to najlepšie zo slovenskej a českej populárnej hudby na čele so skupinami Desmod, No Name, IMT Smile, Horkýže Slíže, Gladiator, Hex, Polemic, Hudba z Marsu, HEX či Puding pani Elvisovej. Chýbať nebude ani úradujúci zlatá slávica Zuzana Smatanová, žijúce legendy Richard Müller či Peter Nagy so skupinou Indigo, alebo minuloročný festivalový objav skupina Helenine oči. Úvod každého festivalového dňa bude patriť talentovaným skupinám z domáceho regiónu, ktoré takto dostanú šancu a príležitosť na prezentáciu pred početným publikom. Zlatým klincom festivalového programu spoza rieky Moravy bude česká skupina Chinaski. O tanečné finále prvého dňa sa postará špičkový dídžej Milan Lieskovský z FUN Rádia. Celkovo sa na každom zo štyroch festivalov predstaví 50 interpetov a 200 účinkujúcich.

Hudobné festivaly Orange JOJ Music Summer vychádzajú v ústrety hudobným fanúšikom priateľskou cenou vstupného. Prvých tisíc vstupeniek na všetky štyri podujatia  je v predpredaji za 9,90 EUR, čo v rámci Slovenska predstavuje bezkonkurenčne najnižšiu cenu na podobné podujatia. Organizátori pamätajú aj na rodiny. Deti s výškou do 130 cm majú na hudobný festival vstup zdarma.

Termíny letných festivalov:

Orange JOJ Music Summer Domaša 9.-10.7.2010

Orange JOJ Music Summer Ružiná 23.-24.7.2010

Orange JOJ Music Summer Duchonka  6.-7.8.2010

Orange JOJ Music Summer Orava 20.-21.8.2010

Spolu s atraktívnym hudobným programom je pripravený aj bohatý sprievodný program. Prebiehať bude vo festivalovom areáli každý deň v čase od 12,00 do 04,00 hod., pričom festivalový areál sa otvára každý deň už o 10,00 hod. Návštevníci tak môžu prakticky od rána využívať celú infraštruktúru festivalov, ktorá zahŕňa aj festivalové gastrocentrom, hygienické zázemie vrátane špeciálnych chemických toaliet vyhradených len pre návštevníčky či tohtoročnú festivalovú novinku v podobe imidžových AXE spŕch zdarma pre všetkých návštevníkov.

TV JOJ je hlavný mediálny partner Orange JOJ Music Summer. Súčasťou každého festivalového areálu bude JOJ Aréna, priestor pre nehudobný program televízie JOJ. Na tomto mieste si budú môcť návštevníci pozrieť svoje najobľúbeniejšie jojkárske seriály ako Mafstory, Profesionáli či Panelák. V JOJ Aréne budú prebiehať autogramiády tvárí TV JOJ a dianie v nej bude podčiarkovať tému hlavného jesenného highlightu televízie – Česko Slovensko má talent. Televízia JOJ bude podporovať Orange JOJ Music Summer aj jedinečným zapojením projektu Huste Tv, či prítomnosťou živej kamery. Dôležitou súčasťou podpory festivalu je mediálna kampaň na obrazovkách TV JOJ.

Spoločnosť Orange Slovensko ako generálny partner festivalov Orange Joj Music Summer pripravila už tradične pre všetkých návštevníkov špeciálnu zónu pohody s dobrou hudbou a príjemným posedením, tzv. „Orange Oázu“, ktorá bude miestom oddychu i zábavy, v ktorom si každý bude môcť dobiť nielen svoje sily, ale v špeciálnej nabíjačkárni aj mobilný telefón, prečítať si dennú tlač či vyhrať jednu z množstva atraktívnych cien v pripravených súťažiach. Návštevníci si môžu zakúpiť vstupenky aj vo vybraných značkových predajniach Orange Slovensko, držitelia Orange karty navyše získajú predpredajovú zľavu vo výške 2 EUR. Spojenie s novým partnerom TV JOJ dá najväčšiemu štvorfestivalu nový rozmer.

Generálnym partnerom projektu Oranger JOJ Music Summer je Orange Slovensko. Hlavným partnerom sú Corgoň a Sony Ericsson. Reklamní partneri: Kofola, Axe a St. Nicolaus. Hlavným mediálnym partnerom je TV JOJ.

Prečítajte si

Comments are closed.