NovinkyKam na koncert?Festivaly

Odštartoval predpredaj vstupeniek na 14. ročník Open Air Festivalu Okoř. Tento rok sa bude konať v sobotu 16. augusta.

 

Prvým júnovým dňom začal predpredaj vstupeniek v sieti Ticketportal na 14. ročník Open Air Festivalu Okoř. Ten sa bude konať už tradične v polovičke augusta, v sobotu 16.8.

Usporiadatelia opäť zostavili program z tých najväčších hviezd našej populárnej hudby. Vystúpia Tomáš Klus, Chinaski, MIG 21, Divokej Bill, Anna K, Lenny, Janek Ledecký, Marek Ztracený a Jaroslav Uhlíř.

Na romantické lúke pod zrúcaninou hradu Okoř si isto dostatok zábavy nájdu návštevníci všetkých vekových kategórií. Okrem výborného koncertného programu bude tradične pripravená zábava i pre tých najmenších.

Rovnako ako verní návštevníci sa sem radi vracajú i interpreti. Tomáš Klus tu bude oproti zvyklostiam vystupovať už tretí rok po sebe! Jeho slova podporuje konštatovaním skupina Divokej Bill: „Vždycky sa sem hrozne tešíme. Akciu robí naša kamarátka Hanka Petřinová, ktorá sa o nás vždy skvelo postará.“

Okoř foto Lukáš BěhounekNávštevníci samozrejme môžu počítať so zvláštnou autobusovou linkou z pražského Vítězného náměstí a z Kladna a späť po skončení festivalu. Pripravené bude tiež stanové mestečko.

Kúpa vstupeniek s predstihom je organizátormi vrelo doporučovaná. Niekoľko posledných ročníkov bolo vypredané. Počet návštevníkov je limitovaná veľkosťou nie len samotného areálu, ale i dodržaním maximálneho počtu osôb pre zaistenie komfortu všetkých návštevníkov.

Pravidelne aktualizované informácie o najobľúbenejšom jednodennom festivale u nás hľadajte na www.festivalokor.cz , http://www.facebook.com/#!/festivalokor a http://www.youtube.com/festivalokor.

Mediálnymi partnermi sú: radio City 93,7 FM, TV Prima, žena-in.cz, Náš region, Hyperinzerce a vychytane.cz .

zdroj: Johana Turnerová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky