NovinkyKam na koncert?Festivaly

Na ROCK POD KAMEŇOM zavíta AVANTASIA, HELLOWEEN, STRATOVARIUS a mnoho iných

Sninské rybníky ožijú už po jedenástykrát tými najzvučnejšími rockovými a metalovými slovenskými, či zahraničnými menami. Hudobný festival Rock pod kameňom odštartuje 8. augusta a bude trvať do 10.-teho dňa tohto mesiaca.

Fanúšikovia, ktorí nebudú váhať prísť na ďaleký východ, si budú môcť užiť hneď v úvodný deň energickú, metalovú, minimálne 120 minútovú opernú šou kapely Avantasia. Toto zoskupenie skomponované frontmanom skupiny Edguy začalo novú kapitolu svojho bytia v najnovšom cd The mystery of time, na ktoré nadviazalo aj turné. Koncepčný príbeh, hviezdne obsadenie hosťujúcich muzikantov, meniace sa tempá piesní, dlhé nahrávanie zborov, opera v opere, svet mimo ľudskú realitu, svet fantázie. To všetko sa skrýva pod názvom tejto štrnásťročnej zostavy.

Kombináciou slov Stratocaster a Stradivarius vznikla legendárna fínska power – metalová skupina Stratovarius, ktorá na Slovensku síce nebude mať premiéru, no na Sninských rybníkoch áno. Tešiť sa môžete aj na takmer 30 ročné nemecké metalové zloženie Helloween. Taliansky folkovo metalový nádych vnesie do Sniny v piatok aj skupina Elvenking v rámci „Era“ tour.

Organizátori nezabudli ani na domácu pôdu a českých bratov. V rámci našich susedov sa uverejnili medzi prvými headlinermi DOGA, Alkehol a rockový Harlej, ktorý predstaví aj svoj najnovší minuloročný album. Po vlaňajšom roku sa zopakuje pre mnohých nezabudnuteľné vystúpenie skupiny Wanastowi Vjecy a zo slovenských interpretov svoje „ja“ ukáže Metropolis.

Trojdňové vstupenky v limitovanej sérii si máte možnosť zakúpiť cez Ticketportal, vo vybraných miestach alebo prostredníctvom dobierky.

Viac info www.rockpodkamenom.sk

zdroj: festival Rock pod kameňom

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky