NovinkyKam na koncert?Festivaly

Švédsky Sabaton sa vracia v lete do Čiech – zahrajú na 21. ročníku festivalu Benátska noc. Do 15. 4. permanentka na celý program festivalu za púhych 1090,-Kč.

Švédska heavy metalová legenda Sabaton sa vracia v rámci svojej tohtoročnej letnej európskej jazdy s názvom „Swedish Empire Tour“ do Čiech (na ich posledný koncert v Čechách prišlo až sedemtisíc návštevníkov).

Zahrajú v piatok večer 26. júla. Po nich už je ohlásený koncert fínskych Sunrise Avenue, ktoré si znovu vyžiadalo početnými otázkami festivalové publikum.

Okrem koncertného hodovania si na svoje prídu aj fanúšikovia BMX a MTB kolies. Budú pre nich prichystané vystúpenie popredných slovenských jazdcov v show s názvom AGANG Bikes. V ich zóne si tiež budú môcť prezrieť a vyskúšať kolesá AGANG z aktuálnej modelovej rady 2013.

Pravidelne aktualizovaný zoznam účinkujúcich nájdete tu http://www.benatskanoc.cz/bands-2013/2.

Permanentku na celý program festivalu vrátane štvrtkového vystúpenia Mira Žbirku a ďalších hostí festivalu zaobstaráte do 15. apríla za 1090, – CZK v sieti Ticketportal a Ticket-art, potom bude o sto korún drahšie.

VIP za 2990, – CZK (obsahuje stan so sedením, výhľad na hlavné pódium, samostatný vstup a sociálne zariadenia).

Golden ticket za 9990, – CZK (zahŕňa klimatizovaný stan s kobercom s výhľadom na hlavnú scénu, sedacími súpravami, výzdoba, plazmové obrazovky, relaxačné ležadlá s masážou, bar s obsluhou, hostesky, rautový stôl, osvetlené splachovacie toalety, VIP parking, prednostné odbavenie samostatným vstupom. V cene vstupenky vstup na celý festival, pivo, nealko nápoje, rautový stôl. Obmedzená kapacita max 100 osôb.)

Pre držiteľov kariet ISIC / ALIVE / ITIC existuje možnosť výhodného nákupu vstupeniek. V období od 1. 4. 2013 do 26. 7. 2013 (max. do 12:00 hod) môžu držitelia kariet ISIC pri nákupe získať 10% zľavu na všetky typy vstupeniek. Zľavu je možné uplatniť pri nákupe on-line alebo na ktoromkoľvek predajnom mieste.

Informácie nájdete na www.benatskanoc.cz a www.facebook.com / benatskanoc.cz.

zdroj: Johana Turnerová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky