FestivalyMinikvas

MINIKVAS 2009: 21. – 22. august 2009, kúpalisko Modra

Minikvas 2009

Najlepšie letné kvasenie sa opäť vracia do Modry! Tradičné miesto, na ktorom to celé vzniklo, bude aj toto leto patriť originálnemu Minikvasu. Útulný areál modranského kúpaliska ponúka pre 5000 návštevníkov (to je kapacita priestoru) ešte lepšie kapely ako pred rokom, ale aj vychytávky ako plavecký bazén nonstop zdarma pre návštevníkov či premietanie filmov v modranskom kine.

Line-up Minikvas 2009: Ektomorf (HU), Bauchklang (AT), The Dean Sexy Inc (FR), Čechomor (CZ), Horkýže slíže, HT, Karpina, Billy Barman, Dorota Nvotová, Ska2Tonics, Čoko Voko (CZ), Deep Sense, Chainsaw (PL), Zóna A, Polemic, Načo Názov, PBH Club (AT), Deadline (UK), Abroad experiment (HR), Green Monster (CZ), Emor, Problem 5, Midi Lidi (CZ), From our hands, Swan Bride, The last day of Jesus, Vandali, PIIJEM&MATELKO&MALEVIL, Vypsaná fixa (CZ) + plavecký bazén pre návštevníkov zdarma + premietanie filmov v kine…

Celoslovenská premiera metalovéh guru Rudiho Rusa na  Minikvase – areál plaveckého bazénu v sobotu v noci!!

Info aj na www.minikvas.sk poprípade www.oravarockfest.sk

Permanentka na Minikvas (vstup na celý festival)
• od 1.7. do 21.8. – 20 € / 602,52 Sk
• na mieste – 23 € / 692,90 Sk

Jednodňové vstupenky 16 € / 482 Sk
• iba na sobotu a iba na mieste.

VSTUPENKY

Prečítajte si

2 Comments

  1. a to že zrušili Behemoth je vrchol!!!!

  2. podakujte sa p. Gaburovi. Ten poskodzuje psychicky vyvin mladistvych a nie hudobne kapely. Najprv zakazuju black sabath, potom mansona. Nabuduce pojdeme v nedelu vsetci povinne do kostola???

Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.