NovinkyTerchovský BudzogáňFestivaly

Americká skupina THE OFFSPRING na Terchovskom budzogáni 2009 !!!

OFFSPRING-foto2Toto leto Terchovou a Slovenskom naozaj zatrasie! 14. a 15. augusta 2009 sa v Amfiteátri nad Bôrami v Terchovej stretnú všetci správni rockeri a punkeri,  pretože práve do rodiska Jánošíka sa chystá jedna z najpredávanejších punkových  kapiel sveta  The Offspring!

Program pripravovaného 3. ročníka Terchovského budzogáňa má svojho headlinera:

„Už minulý rok sme si dvihli latku pomerne vysoko vystúpením fínskej skupiny Sunrise Avenue a tak sme radi, že pomerne „tvrdé“ rokovania skončili touto možno pre niekoho šokujúcou správou, že do Terchovej sa nám podarilo dotiahnuť slávny The Offspring!“ neskrýva nadšenie producent festivalu Miro Tomaškovič.

Americká skupina The Offspring – jedna z najslávnejších punkových kapiel, vystúpi na Slovensku po prvýkrát. Kapela vznikla v roku 1984 zásluhou jej lídra Dextera Hollanda a basgitaristu Grega Kriesela. V súčasnosti má štyroch členov a najviac sa preslávila albumami SMASH (z roku 1994) a AMERICANA (1998). Najznámejšie skladby tejto juhokalifornskej zostavy sú Pretty Fly, Why Don´t You Get a Job?, Come Out & Play, Self Esteem, All I Want a mnohé ďalšie. Vydali 9 albumov, najnovším je RISE AND FALL, RAGE AND GRACE z roku 2008, z ktorého pár hitov určite predstavia aj v rámci tohtoročného Terchovského budzogáňa.

Ďalšími potvrdenými interprétmi sú skupiny: TICHÁ DOMÁCNOSŤ, SINCE, KALIJUGE, HT, HORKÝŽE SLÍŽE, Barbora Šulíková Band, Brain Scan, MAD FREQUENCY, BANK OF JOE, HORSKÁ CHATA, Robo Šimko & MASSRIOT, KONFLIKT, ARZÉN a AYA.

Viac informácií o festivale na www.budzogan.sk

Terchovou a Slovenskom toto leto ozaj zatrasie!

Cena dvojdňovej permanentky na dni 14. a 15. augusta 2009 je zatiaľ v akciovej cene:

Ceny vstupeniek platné do 14.7.2009:


dvojdňová permanentka v cene 20 EUR!
Cena jednodňovej vstupenky na deň 14. augusta 2009 je 15 EUR
Cena jednodňovej vstupenky na deň 15. augusta 2009 je 15 EUR

Ceny vstupeniek platné od 14.7.2009:
Cena jednodňovej vstupenky na deň 14. augusta 2009 bude 15 EUR
Cena jednodňovej vstupenky na deň 15. augusta 2009 bude 20 EUR
Cena dvojdňovej permanetky bude 25 EUR

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky