Sziget festivalNovinkyKam na koncert?Festivaly

Leto je späť! Sziget zverejnil úplne nový aftermovie

Obsiahnuť 7 festivalových dní plných skvelej hudby, zábavy, umenia a výbornej atmosféry so 441 tisícmi Szigeťanmi na Ostrove slobody nie je ľahká úloha. Organizátorom Sziget festivalu 2015 sa to podarilo výborne, presvedčiť sa môžete na vlastné oči v úplne novom aftermovie.

Kúpiť si lístok na Sziget 2016 už teraz sa naozaj oplatí! Organizátori fanúšikom, ktorí si kúpia permanentku počas prvých 24 hodín, pošlú exkluzívne darčeky! Každý „Prime Szigeťan“ získa napríklad aj tričko v limitovanej edícii, originálny plagát, pozvánku na exkluzívnu súkromnú párty počas festivalu. Navyše bude zaradený do žrebovania o exkluzívne darčeky! Detailne informácie nájdete na www.szigetfestival.sk! Predpredaj na Sziget festival 2016 začína 24. novembra o 12:00!

Sziget festival, ktorého 24. ročník sa uskutoční od 10. do 17. augusta 2016 v neďalekej Budapešti, patrí jednoznačne medzi najlepšie európske festivaly. V rokoch 2014 a 2014 sa stal najlepším európskym festivalom, aktuálne je nominovaný v kategóriach Best Major Festival a Best European Line-Up.

zdroj: Silvia Turnerová

Sziget2016_nightstage

Prečítajte si

Comments are closed.