Festival RudavaFestivaly

Letný festival Summerbeach Rudava 2009 šokuje: 70 kapiel, 1.800 športovcov a Hawana After Párty!

Rudava 2008

Rudava 2008

Už len necelé 2 mesiace nás delia od otvorenia 13.ročníka populárneho letného festivalu Summerbeach Rudava 2009, ktorý sa uskutoční v termíne 24.-26.júla 2009 v pôsobivom rekreačnom stredisku Rudava – Malé Leváre (za Malackami) s pieskovými plážami, borovicovým lesom a veľkoplošným jazerom.

Originálny rudavský festival sľubuje tento rok neobvyklú zmes hudobnej, športovej i zábavnej produkcie. Počas podujatia sa uskutoční viac ako 10 športových turnajov v typicky letných športoch – plážovom volejbale, plážovom futbale, plážovom vodnom póle, veslovaní, plávaní, ale i v šachu, šípkach, paitnbale, stolnom futbale, spolu sa predstaví až neuveriteľných 1.800 športovcov!

Až na štyroch hudobným scénach vystúpi vyše 70 slovenských i zahraničných kapiel a dídžejov – taliansky headliner Persiana Jones, Polemic, IMT Smile, Katka Knechtová, Karpatské Chrbáty, Ska2tonics, Smola a Hrušky, David Koller s hosťom Lenkou Dusilovou a mini sláčikovým orchestrom, HEX, Hudba z Marsu, Nocadeň, Karpina, Milan Lieskovský, Orbith, Breeth, Lixx, Joakim Antoniadis, Errol Dixx a mnoho ďalších. Prekvapením bude aj záverečná Hawana párty na hlavnom pódiu.

Bude pripravených aj veľa sprievodných akcií – kino, diskusná aréna, maľovanie festivalového obrazu, módne prehliadky, atrakcie ako aj plné vrece tradičných bláznivých súťaží s lákavými názvami – Pretiahni ma na Rudave! či Prekonanie záhoráckeho rekordu v pľuvaní čerešňovou kôstkou!

Na festivale sa bude dať ubytovať v tradičnom stanovom mestečku, v kempingu rekreačného strediska alebo v stanovom hoteli Kempingski, bude premávať bezplatná kyvadlová doprava zo železničnej stanice Veľké Leváre.

Summerbeach Rudava tento rok sľubuje veľmi pestrý program za prijateľné vstupné, očakáva sa rekordná denná návšteva okolo 12.000 ľudí. Trojdňové permanentky si je možné zakúpiť prostredníctvom siete Eventim.sk za výbornú júnovä cenu 16 €!. Registrácie do športových turnajov sú stále možné výhradne cez web formulár na www.rudava.sk. Pripravujú sa aj autobusové zájazdy z viacerých slovenských miest. Viac informácii nájdete na oficiálnej stránke festivalu www.rudava.sk.

Prečítajte si

Comments are closed.