NovinkyKam na koncert?FestivalyRock For People

Eddie Stoilow štartujú letnú festivalovú sezónu novým singlom Baby a bubeníkom Petrom Čechom. S ním vyrazí na špeciálny koncertný set na Rock for People!

Obľúbená pražská kapela Eddie Stoilow prichádza s pilotným singlom Baby z práve pripravovaného tretieho štúdiového albumu. To by malo vyjsť ku koncu roka pod stromček nie len fanúšikom.

Baby má aj obrázkovú podobu, ktorú môžete zhliadnuť tu: http://kultura.idnes.cz/klip-eddie-stoilow-0nt-/hudba.aspx?c=A130607_181435_hudba_vdr alebo http://youtu.be/w8CZSkbBSgk; režíroval Martin Linhart aka Marthy 68.

Baby je letnou pohodovou skladbou, ktorá ešte nikdy nezaznela v koncertnom podaní naživo. Kapela ju premiérovo zahrá v kompletnom zložení vrátane bubeníka Petra Čecha 5. júla počas vystúpenia na festivale Rock for People. Ich špeciálny koncertný set štartuje o 18:10 a rozhodne by ste si ho nemali nechať ujsť! Eddie Stoilow svorne dopĺňajú: „Dlho sme nezažili tak pozitívny tlak fanúšikov na to, aby sme urobili pesničku na leto, vlastne aj jeseň. Musíme povedať, že sme tlaku podľahli a až teraz sme spokojní. Čo by sme pre našich verných neurobili, že!? Prvé ohlasy sú skvelé, tak sa tešíme na koncertnú premiéru singlu Baby na Rock for People, ktorú sa rozhodol prísť podporiť aj náš občasný člen Petr Čech. „Ten hovorí:“ Eddie Stoilow som spoznal prostredníctvom svojej zastupujúce agentúry, a hneď sme si sadli. Je s nimi fajn spolupráca a každé ďalšie spoločné vystúpenie je pre mňa sviatkom „.

Na Eddie Stoilow čakajú aj ďalšie vystúpenia – najbližší z nich je počas charitatívnej akcie na podporu obnovy pražskej ZOO – Zdvíhame hlavu po 11 rokoch, 12. 6. 2013 vo Veľkej sále Lucerny v Prahe,

15. júna opäť v Prahe na akcii určenej pre záchranu goríl v Afrike s názvom Beh pre gorily či charitatívny koncert pre Ústí nad Labem 15. júna a mnoho ďalších, ktoré nájdete tu http://www.eddiestoilow.com/koncerty.html vrátane augustového festivalu Okoř (17. 8.).

Eddie Stoilow sú:

Jan  Žampa – spev a gitara

David Šmídt – piano a klávesy

Martin Puškař – basa

Martin Mrázek – gitara

Vladimír Zeman – perkusie

Marek Fryčák – bicie

Pravidelne aktualizované informácie nájdete na www.eddiestoilow.com  a http://www.facebook.com/eddiestoilow.

BABY audio: CZJ611300001

BABY video:  CZV291300001

Hudba: Žampa, Šmídt, Mrázek

Text: Žampa, Šmídt

zdroj: Johana Turnerová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky