Dobrý Festival

Natoč video pozvánku a vyhraj lístky na Dobrý festival

Dobrý Festival ponúka svojim návštevníkom na jednom mieste hudbu a umenie rôznych žánrov, divadelné predstavenia, prehliadku bojových umení a to všetko v priebehu jedného víkendu. Kým sa však 3. júla otvoria brány festivalu pripravili organizátori Dobrého Festivalu pre návštevníkov zaujímavú súťaž o lístky.

Natočte video pozvánku mobilom, fotoaparátom alebo videokamerou na tohtoročný Dobrý Festival a vyhrajte lístky pre seba a svojich priateľov. Podmienkou je, aby ste do uputávky zapojili niektorú časť z tohtoročného programu (viac tu). Videá majú byť dlhé 15 – 60 sekúnd.

Súťaž trvá od pondelka 17. mája do pondelka 14. júna. Svoje videá nahrajte na youtube pod názvom Dobrý Festival 2010 + nick. Následne umiestnite odkaz na video na stránke festivalu na facebooku. Vždy v pondelok nájdete na facebook stránke festivalu tri najzaujímavejšie víťazné videá. Každý z výhercov získa dve dvojdňové vstupenky na tohto ročný Dobrý Festival.

Potvrdení účinkujúci na Dobrom Festivale 2010:
Gary Moore (IRL), Vladimír Merta (CZ), Peter Nagy, IMT Smile, Desmod, Iné Kafe, Para, Chiki Liki Tu-A, Heľenine Oči, Hrdza a mnoho ďalších.

Dvojdňové vstupenky na festival sú v predpredaji za 19 EUR v sieti Ticketportal. Deti do 12 rokov majú v sprievode rodiča vstup zdarma.

niektoré už natočené videá:

Prečítajte si

Comments are closed.