Brutal Assault

BRUTAL ASSAULT AFTERPARTY 2010 NA SLOVENSKU!!!

Pre tých, ktorí tento ročník festival Brutal Assault z rôznych dôvodov nemôžu absolvovať nemusia až tak smútiť. Obscure promotion v spolupráci s EPL pripravuje BRUTAL ASSAULT AFTERPARTY, ktorá sa uskutoční 16.8.2010 na Slovensku, konkrétne v Košiciach – Collosseum Club. Hlavnými aktérmi „brutalackej afterparty“ budú SEPULTURA, MACABRE, ALKONOST a plus pribudne ešte nejaký ten support.

Je to už okrúhlych 25 rokov od vydania legendárneho EP Morbid Visions a zároveň začala sa písať história jednej veľkej brazílskej fenomenálnej kapely, ktorá ovplyvnila milióny ľudí po celom svete! Sepultura sa konečne po prvýkrát vo svojej bohatej histórií predstaví košickému publiku, keďže v minulosti už v Košiciach mali vystupovať. Žiaľ vtedy bol z bližšie neznámych dôvodov koncert zrušený. Teraz je koncert Brazílčanov pripravovaný pod krídlami inej agentúry, ktorá nemala s vyššie spomínaným zrušeným koncertom nič spoločné. Kapela zahrá podstatne dlhší set ako na festivale, takže sa je načo tešiť aj pre tých návštevníkov, ktorí absolvujú Brutal Assault a budú si chcieť vychutnať regulárny set. Na afterparty sa predstavia aj zabijaci z Macabre, ktorí sa tuším vôbec po prvýkrát  predstavia pred slovenským publikom. Macabre počas svojej kariéry vydali štyri štúdiové albumy, jedno splitko, päť EP, dva single, dvd a boxset. Zároveň po ôsmych rokoch nahrali aj nové songy, ktoré už vyšli ako EP pod názvom Human Monsters. Aby sme sa dobre rozohriali nám pred MACABRE zahrá ruská kapela, ktorá je vo svojej krajine jednou z najstarších a najuznávanejších Epic-Folk-Pagan-Metal zoskupení. Je to kapela, ktorá má na svojom konte sedem majstrovských kúskov a nesie názov Alkonost. Posledný počin vyšiel len nedávno pod názvom Na Kryliah Zova (On The Wings Of The Call), ktorému sa dostáva veľkému úspechu aj mimo územia Ruska.

Vstupné pre návštevníkov festivalu Brutal Assault, ktorí budú mať na ruke náramok z festivalu bude  na mieste len 8 eur!

O ďalšej predkapele Vás budeme informovať čoskoro!

Predpredaj :

www.ticketportal.sk

Viac info sledujte:

www.myspace.com/sepultura

www.myspace.com/macabre

www.myspace.com/alkonostrussia

www.obscure.cz

www.eplagency.sk

http://www.youtube.com/watch?v=_hUM2YH41jE

Prečítajte si

Comments are closed.