FestivalyTopfest

Austrálska skupina MYSTERY bude na TOPFESTE natáčať špeciálny dokument !

Zaujímavosťou tohtoročného TOPFESTU bude určite účinkovanie austrálskej skupina MYSTERY, ktorá vyráža na svetové turné po významných festivaloch  medzi ktoré zahrnuli aj TOPFEST. Aj u nás plánujú nakrúcať dokument o fungovaní festivalov po celom svete, na ktorý už teraz predali práva do Nemecka, Japonska, či rodnej Austrálie.

Mladá partička z Austrálie, ktorú tvoria štyria chlapci vo veku 14 a 15 rokov je považovaná za nástupcov takých svetových mien ako AC/DC alebo Iron Maiden. Kapela patrí medzi vychádzajúce hviezdy a ich kariéra sa rozbieha veľmi sľubne. Za sebou majú vystúpenia a nahrávania so švédskou legendou The Poodles , Manowar z USA ,či nemeckými DORO a ďalšími legendami.

Dušan Drobný z Agentúry DUNA :” Veľmi ma potešilo, keď nás oslovili na spoluprácu  ľudia okolo kapely. O našom TOPFESTE sa dozvedeli od Slovákov žijúcich v Austrálii, ktorí pravidelne navštevujú TOPFEST. Skupina MYSTERY vyráža na svetové turné a vystúpia na festivaloch v Nemecku, Rumunsku, Japonsku a v USA. Dokonca hneď po vystúpení u nás odlietajú na festival do Los Angeles. Počas turné budú nakrúcať dokument, na ktorý už teraz kúpili práva viaceré TV v Autrálii, Nemecku a Japonsku. Na náš festival prídu o deň skôr aby si mohli natočiť speciál o Topfeste a podľa info od ich managera sa chcú pohybovať so štábom medzi návštevníkmi a “nasávať “ atmosféru TOPFESTU. “

Viac info o MYSTERY najdete tu : http://www.mysteryrocks.net/

Ďalšími účinkujúcimi tohtoročného festivalu TOPFEST, ktorý sa presťahoval na Letisko Piešťany sú NIGHTWISH, GODSMACK, ILL NINO, KABÁT, IMT SMILE, ŠKWOR, HARLEJ a mnoho ďalších.

Vstupenky na festival Topfest 2012 sú v predaji v sieti Ticketportal v cenách od 25,-EUR, aj s možnosťou zakúpenia trojdňovej vstupenky zahrňujúcej Topfest PLUS, v rámci ktorého vystúpia po prvý raz na Slovensku Guns N´ Roses.

Najrýchlejšie informácie o hudobnom festivale TOPFEST nájdete na oficiálnej stránke festivalu  www.topfest.sk alebo sa pridajte medzi viac ako 14.000 fanúšikov na  http://www.facebook.com/topfest.sk

Prečítajte si

Comments are closed.