Novinky

Zumba Masterclass with Nathan Blake

Nathan Blake svetoznámy americký Zumba inštruktor, prezývaný priaťelsky Nate príde prvý krát roztancovať Zumbáčky na Slovensko.

Nate celý svoj život profesionálne tancuje a práve v Zumbe našiel radosť a zábavu okrem pohybu pre svoju dušu. Profesionálnu hodinu Zumba master class s týmto vynikajúcim tanečníkom a šoumenom s krásnym vyšportovaným telom zažijete v Bratislave 24. Mája o 19tej hodine v novootvorených priestoroch bývalého divadla West v Ateliéri Babylon námestí SNP 14 a vchod je aj z ulice Kolárska 3. Zumba master class obohatí svojou profi Zumbou Janette Leszková, organizatórka historicky prvého medzinárodného Zumba a Salsa kongresu na Slovensku.

Počas tanečného programu vystúpia v prestávkach: Tanečná škola Miguela Mendéza Latino flash z Nicaragui a Tanečná škola Victory z Bratislavy.

Po famóznom Master Classe s Betom Perezom v Prahe, Camarom Oumarom, Jaromirom Cremersom, Javierom Moralesom a Zumba Twinzkami na Zumba kongrese v NZ vám prinášame možnosť opäť zažiť chvíle plné neuveriteľnej atmosféry, pohybu a skvelej hudby.

Brány otvárame o 18.00 a Zumba Master Class začína o 19.00 hod. Autogramiáda s Nathanom Blake a ostatnými účinkujúcimi je o 21.00hod.

Vstupné: 9,- eur v predpredaji a 13,- eur na mieste.
VIP vstupné: 25 ,- eur zahŕňa miesto v prvých dvoch radách a fľašu

Viac info: www.latinozumbakongres.sk

Vstupenky: www.ticketportal.sk

 

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky