NovinkyKam na koncert?

ZLOKOT TOUR, ARCHÍVNY CHLAPEC A KOLOWRAT UŽ TÚTO SOBOTU V KOŠICIACH

Slovenská nadžánrová skupina Zlokot zložená z členov skupín Modré hory, Noisecut a Got Blue Balls sa pripravuje na „tradičné rodinné“ turné. Erik Losos Horák, Stanka Apfelová, Michal Lašán a Pavol Lyrik Remiaš zahrajú svoj nový koncertný program v pätnástich hudobných kluboch na Slovensku. Kapela dostala s druhým albumom Slowakische genius v súťaži Radio_Head Awards 2014 nomináciu v kategórii Album roka od poslucháčov, ale aj od hudobných kritikov. Súčasťou Zlokot SUM Tour bude pesničkár Archívny chlapec, ktorý zahrá piesne zo svojho nového albumu “Zvery”. Umelec, vlastným menom Richard Vávra je nominovaný na Radio_Head Awards v kategórii Objav roka.

Tvorba košických Kolowrat si vyslúžila pomenovania ako „gitaroví melancholici“, či „mluvčí městské poetiky“, čo v hrubých rysoch vystihuje nálady a smery v nej obsiahnuté. Kapela debutovala albumom Vrany sa vracajú v roku 2006. So svojim druhým albumom Slnko je vo veži získali vo výročnej cene Rádia FM Radio Head Awards 2009 tri nominácie.

Hlavným sponzorom turné je značka SUM, reprezentujúca špičkové konopné potraviny v BIO kvalite. Ide o ekologicky pestované a spracované konopné semiačka, ktoré sú vďaka svojmu vynikajúcemu nutričnému profilu a zloženiu pre ľudský organizmus mimoriadne prospešné. Viac informácií sa dozviete na stránke www.sum.sk.

ZLOKOT predstavuje aj upútavku k novému turné, ktorou je nový šialený videoklip s mnohými známymi slovenskými osobnosťami. Tí v ňom len nechápavo krútia hlavami, že aký je ten nový track dobrý!

Koncerty sa uskutočnia v clube Déjá Vu v Starej Sladovni v Košiciach, v sobotu 21.3.2015 .

zdroj: club Déjá Vu

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky