NovinkyKam na koncert?

ZAZ miluje cestovanie a teší sa do Bratislavy

Francúzska speváčka ZAZ, ktorá už v piatok 4. 12. poteší aj slovenské publikum v bratislavskej Inchebe prezradila, že náročné cestovanie počas turné je pre ňu zábavou. Jedna z najväčších hviezd z krajiny galského kohúta posledných rokov sa na Slovensku predstavila už minulý rok a v Bratislave sa jej veľmi páčilo. A rovnako si plánuje užiť aj tohtoročné vystúpenie, ktoré absolvuje hneď po dvoch vypredaných pražských koncertoch.

Vyčerpávajúce presuny z koncertu na koncert je pre viacerých hudobníkov najväčším strašiakom a najúnavnejšou vecou počas koncertných šnúr. ZAZ, vlastným menom Isabelle Geffroy, však cestuje rada. „Cestovanie prináša veľa protikladov, najmä v spoznávaní nových a nových krajín. Protiklady, ako byť v Južnej Afrike, o dva dni v Tokiu a potom zase v Prahe, to je šialené, ale zároveň nádherné,“ povedala sympatická Isabelle. I keď jej popularita v rodnom Francúzsku je obrovská, ZAZ zostáva nohami pevne na zemi.

Novodobá diva, ktorá obdivuje najmä jej staršiu kolegyňu Ellu Fitzgerald si želá, aby ju jej sláva zmenila čo najmenej. „Jediná vec, ktorú som vo svojom živote ako „celebrita“ zmenila je len to, že už viac nechodím metrom. Všetko ostatné v mojom živote zostáva rovnaké. Aspoň sa o to snažím,“ dodala ZAZ. Oproti minuloročnému koncertu príde ZAZ do Bratislavy s úplne novým programom a bude pre ňu výnimočný, ako každé jej vystúpenie. Spolu so svojimi hudobníkmi vždy pred ním absolvuje krásny rituál. Podľa jej slov si vždy spolu sadnú za okrúhly stôl, zrelaxujú, skoncentrujú a navzájom sa podporia v plynúcej energii. Hneď potom vybehnú na pódium a odovzdajú maximum.

Bratislavský koncert ZAZ bude výnimočný aj pre ďalšiu hudobnú krásku, Slovenku Martinu Javor, ktorá bude peknej Francúzke robiť predskokana.

Vstupenky na koncert ZAZ v sieti Ticketportal.

Zdroj: Danka Šoporová

Zdroj foto: Trio Production (ZAZ) a Viktor Szemzo (Martina Javor)

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky