Novinky

Vydavateľstvo SUPRAPHON otvára nový POP-UP MUSIC STORE!

Po takmer štvrť storočí bude najstaršie české hudobné vydavateľstvo opäť predávať svoje nahrávky na LP, CD a DVD vo vlastnom obchode na Jungmannově náměstí 17 v Prahe 1. A to priamo v modrom kubistickom dome Schlögl, ktorého história je už od 30.rokov minulého storočia spätá s hudbou – predovšetkým vďaka predajni hudobných nástrojov. Už tento týždeň, a práve na tomto mieste, Supraphon otvoril svoj POP-UP MUSIC STORE, ktorý po prázdninovej rekonštrukcii získa podobu plnohodnotného predajného priestoru.

Hoci je aktuálnym trendom hudobného priemyslu digitálna distribúcia hudby, stále sa nájde množstvo poslucháčov, ktorí uprednostňujú počúvanie hudby či hovoreného slova prostredníctvom CD a LP. Po úspešnom spustení digitálneho servisu Supraphonline sa tak vydavateľstvo Supraphon vracia i k možnosti ponuky fyzických nosičov vo vlastnej reprezentatívne predajni. Táto predajňa vznikne po rekonštrukcii v Hudobnom dome – Schlögl na Jungmannově námestí 17 v Prahe 1. Avšak, kým sa tak stane, Supraphon prevádzkuje v týchto priestoroch svoj POP-UP MUSIC STORE.

MKK_3119„Supraphon otvoril Pop-up obchod iba tento týždeň, a to s otváracími hodinami počas pracovného týždňa od 10,00 – 19,00, v sobotu od 10,00 – 15,00. Otvorený bude do začiatku prázdnin, kedy štartuje rekonštrukcia priestorov pre značkovú predajňu, ktorá by mala byť spustená ešte tento rok na jeseň. Súčasný Pop-up Music Store Supraphonu je miesto, na ktorom si môžu poslucháči doplniť svoje zbierky o vybrané katalógové tituly v rámci špeciálnych kampaní za výhodné ceny, no k dispozícii budú tiež zásadné novinky vydané Supraphonom v poslednom čase. Rozsiahla je aj škála interpretov a samotných žánrov, medzi ktorými nechýba pop a rock, klasická hudba či hovorené slovo,“ upresňuje šéf marketingu Supraphonu Michal Máka.

Minimálne do začiatku tohtoročných prázdnin, čiže do plánovaného otvorenia SUPRAPHON POP-UP Music Store, budú každý týždeň prebiehať špeciálne obchodné akcie zamerané na hudobné žánre či interpretov, a to s možnosťou využitia mimoriadnych zliav. Hneď v prvom týždni je pre zákazníkov pripravená akcia „1 + 1“, kedy za každý zakúpený nosič kupujúci získa z vybraných titulov druhý zdarma.

Všetky aktuality či sprievodný program budú k dispozícii prostredníctvom Facebookovej stránky Supraphonu: https://www.facebook.com/Supraphon

Projekt Supraphon Pop-Up Music Store vznikol v spolupráci s agentúrou Cream Prague.

Čo je Pop-up store?

Ide o krátkodobý, neopozeraný maloobchodný priestor, ktorý sa nečakane objaví (pop-up po preklade z angličtiny znamená vyskakovací) a slúži ako forma dočasného kamenného obchodu. Pojem krátkodobý predstavuje rádovo týždne či mesiace.

Zdroj: SOUL FOR SHOW / SUPRAPHON 2015

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky