Novinky

Vychutnajte si koncert IMT Smile na gauči

Už budúci týždeň vyráža kapela IMT Smile na svoje tohtoročné turné po veľkých halách. Súčasťou novej show budú pesničky z aktuálnej dosky 2010: Odysea Dva. Okrem toho zaradila kapela do svojho playlistu osvedčené pecky, ale aj niekoľko pesničiek, ktoré fanúšikovia poznajú skôr z dosiek ako z koncertov.

Na každom zo siedmich vystúpení bude mať hŕstka fanúšikov naozaj nevšedný zážitok. Kapela si nechala vyhotoviť špeciálne LED-kové svetlá, ktoré na Slovensku ešte neboli nikdy použité a vlastnú scénu. Súčasťou nej bude sedenie na gaučoch po boku pódia. Tento fantastický pohľad si z bezprostrednej blízkosti bude môcť vychutnať len obmedzený počet ľudí, pre ktorých je takisto pripravené aj občerstvenie.

„Ako prvý na Slovensku sme si vyskúšali dvojposchodové státie fanúšikov priamo na pódiu počas nášho spoločného turné s Robom Grigorovom v roku 2007 a minulý rok som na Dobrom Festivale v Prešove postavil pri pódiu špeciálny priestor s gaučami pre kapely a známych. Nakoľko sme sa stretli s výbornými ohlasmi od ľudí, rozhodli sme sa, že takýto skvelý pocit doprajeme aj niekoľkým našim fanúšikom na našom nadchádzajúcom turné,“ prezradil Miro Tásler.

VIP lístky si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal.

V apríli sa kapela predstaví v siedmich veľkých halách. Prvý koncert je naplánovaný na 13.apríla v Nitre. Skupina sa  následne predstaví v Liptovskom Mikuláši, Banskej Bystrici, Prešove, Spišskej Novej Vsi, Nových Zámkoch a napokon 30. apríla v Bratislave.

Prehľad slovenskej časti IMT Smile 2010: Odysea Dva Tour:
13. 4. 2010 – Nitra – Športová hala
17. 4. 2010 – Liptovský Mikuláš – Liptov Aréna
21. 4. 2010 – Banská Bystrica – Dom kultúry
23. 4. 2010 – Prešov – Mestská hala
24. 4. 2010 – Spišská Nová Ves – Športová hala
29. 4. 2010 – Nové Zámky – hala Milénium
30. 4. 2010 – Bratislava – Park kultúry a oddychu

text: Edo Kopček
foto: Peter Ivan

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky